1:. Kapitola - Rebel?

17. března 2013 v 15:16 | ««Tayusha»» |  Grow up, before
• Takový úvodní dílek,není nic moc >.> .. omlouvám se.
• No každopádně zatím tam není nic na co bych musela dát upozornění, možná jenom.Trochu OCC Kushiny a Minata. Ale co už,lépe to nešlo.
Chodbou se ozýval smích a také nějáký přiopilí zpěv.Z zatáčky chodby se v radostné náladě vynořila zkupinka chlapců.Dva hnědovlásci, blondýnek a červenovlásek. Všichni byly v náramně dobré náladě. Smály se naprosto všemu co viděly a neustále do sebe strkaly, jeden hnědovlásek sebou nesl flašku nějákého alkoholu a červenovlásek v ruce stále mával s krabičkou cigaret.Blondýn se najednou zastavil a trošku zezelenal. Hnědovlásci se objaly kolem ramena zvesela spustili nějákou poslěšnou říkačku.Blondýnkovi bylo opravdu špatně, opřel se o stěnu, ale ti tři jej stále pobýzeli aby šel dál,že mu jinak budou říkat srabe a ,že se přeci nic nestane.

"Dělej!"Ozívalo se blondýnkovi v hlavě,ale tohle bylo na dost nezkušeného mladíka moc a svezl se na kolena a jen tak tak zadržel dáviví reflex jak se mu sevřelo hrdlo.

Skupinka se u něj do chvilky objevila. "Co mu je?" zajímal se červenovlásek. "Netuším,ale asi bychom mu měly pomoct" odvětil jeden z hnědovlásků a oba vzaly blondýnka za paži a postavili ho na nohy. Doprovodili ho domu,jelikož jejich již zkušenější těla ,alkohol zvládla lépe.

"Naruto!"vyjekla vyděšeně rudovlasá žena a rychle ho chytila do náruče,než sebou práskl o zem.
,,Co se tu děje?"Vešel blondýn,starší než náš mladík, o hodně. Otec.
,,Jak jsi mohl.."Vyčítala mu žena když jej uložila do postele,po té co se mu udělalo nevolno a museli navštívit i koupelnu.Tiše vzlikla a vztala z postele. Nechápala kde ve výchově udělali chybu.Byly přeci,tak pozorní,milovaly ho.Nestačilo to?

"Uklidni se Kushino."Pohladil ji muž ve vlasech a snažil se jí utišit. Ona však nedbala jeho něhy a dál vzlikala.Muž si k ní přisedl a něžně ji objal kolem ramen "No tak,bude to dobré lásko." uklidňoval ji. "Ale co když ne? Minato,takhle divočí už pár týdnů.Mám strach." špitla žena a vtiskla se mu hlouběji do náruče. Jistě ,že i on se bál.Miloval svého syna a tohle jej zraňovalo,ale co jiného krom utěšování roztřesené Kushiny,zmohl? Nemohl po něm křičet,nepomohlo by to.Stejně tak jako by nepomohlo kdyby mu něco zakazoval,to už zkoušely,skončilo to opravdu špatně. A nejhorčí bylo,že Naruto si své skutky vůbec neuvědomoval.Neuvědomoval si že jsou špatné.

Chlapec se plíživým až zombie stylem chůze doplahočil do kuchyně a svalil své pozadí na židly a ruče založil na stole do kříže a položil si na ně hlavu,která stále víc a víc brněla.Třeštila a přiváděla jej k šílenství.Protřel si spánky "Agrrr" Zavrčel a chytil se silně za hlavu,v zoufalém gestu uklidnit vibraci v hlavě.
"Ty už jsi tu?"Ozval se mírně podřážděný hlas jeho otce,který se přemýstil pomalými kroky k lince a začal si dělat kávu, po chvíly dorazila,ještě v župánku,jeho matka.Když syna zahlédla v takovém stavu sevřelo se jí srdce,tolik jej milovala. "Co je?"Ozval se trochu nechápavě chlapec po ženě skoprněle stojící ve dveřích a drtící mezi prsty pásek.

,,Mami."Oslovil ji něžně chlapec, žena k němu zvedla tmavě modrá očka zalitá slzami. ,,Naru" špitla na oplátku ale byl to rozechvělý tón, nejistý a bolestný.Blondýnek si pomalu začal uvědomovat ,že tento malí úlet byl asi špatný.Tedy vypadal tak. Zvedl se a došel k ženě a něžně ji chytil za ruku a stiskl ji jako růžičku,křehkou ve svých dlaních a podíval se jí do očí. "Mami,copak se děje?" Jediná věta a žena se rozvlikala, on si opět neuvědomoval co udělal? To snad ani není možné.. Žena svou ruku vyvlékla z jeho ,otočila se a spěšným krokem odešla, chlapec tam stál,jak opařený.
"Občas pochybuji že máš srdce!" štěkl náhle jeho otec hnusně. Naruto se na něj otočil s hnusným pohledem. "Zrovna ty máš co říkat!" nesnášel ho.Tolik ho nesnášel! A přesto netušil co k němu jeho otec vlastně chová za city,měl za to že jej nenávidí, netušil že by byl pro něj schopný umřít, kdyby musel.

,,Naruto!"Skočil mu hnědovlásek koelm krku a málem jej oběsil.Blondýn vyjekl a hned se zajímal co se děje a proč jej chce zabít. ,,Ale jdi ty!"Zasmál se chlapec s červenými trojúhelníky na tvářích a zazubil se,ukázal tak celému světu na obdiv své nádherné zoubky ,jeho úsměv byl skoro pověstný,kde která se za jeho úsměvem otáčela. ,,Tak jak ses vypsal?"Ušklíbl se posměšně Kiba. Blondýn ho spražil zlým pohledem. "To to dopadlo tak špatně?"Ozval se za nimi,trochu hlubčí ale sametově hladký hlas, jehož majitel měl snad ty nejkrásnější oči pod sluncem.Zelené jako jasní poupě a obtáhlé černou linkou ,spadaly mu do něj pramínky vlasů, kdo by mu odolal.No náš blondýnek ne.Skoro zaskučel když si všiml jak hezky dnes opět vypadá.

Když se sešli všichni včetně posledního hnědovláska který za sebou táhl dalšího znuděného hnědovláska se všichni odebraly před školu,zazvonilo,ale nikoho z nich to netrápilo. "Chcete?"Nabýdl znuděný hnědovlásek všem přítomným cigaretu. Červenovlásek celé ráno nemyslel na nic jiného,takže si s vděkem vzal a zapálil si.Vydechl kouř a docela uvolněně si oddychl. "Měl by jsi se krotit,už seš jak závislej."Drbl do něj Kiba,červenovlásek ho spražil nic neříkajícím pohledem. "Můžu bejt klidně závyslej i na tvé prdely, tak si ji hlídej."ušklíbl se drze. Vždycky o tu Kibovu projevoval největší zájem. "Pche."vyrazil ze sebe uraženě Kiba.Chlapce zavalila salva smíchu,dokud ovšem blondýnkovi někdo nepoklepal čímsi tvrdým na hlavu,nebylo to silné poklepaní skoor to necítil.Otočil se a všichni zůstaly opařeně stát a koukaly na učitele,Gaara rychle zašlápl cigaretu a kouř se pokusil něják spolknout,ale akorát se začal dusit a kašlat.

,,Takže-"Ozval se né příliš nadšený hlas jejich prsaté a blonďaté ředitelky.Iruka-sensei,který je načapal,ale vypadal ještě víc nemile. A když se objevil i Kakashi-sensei s Kurenai-sensei,kteří měly zrovna v tu chvíly mít chlapce na hodinách, tak už bylo všem jasné ,že je zle. První se ujal slova statečně Kiba: "Ohayo minna."přiblble se usmál,všichni chlapci ho vraždili pohledy ažna Naruta který se začal smát,až schytal od Iruka pohlasek,naštěstí jen lehký. I když by si možná zasloužil silnější. "Zavolám vašim rodičům,vy zatím počkáte na chodbě,Iruka-san vás ohlídá,a opovažte se zdrhnout,jinak vás předělím do tělocviku k Gai-sanovi."zavyhrožovala prsatá žena v křesle ředitelky.

,,To bude malér."Zašpital naprosto zhrouceně Kiba,který z nich měl nejvíce háklivé rodiče na průšvihy ve škole. Tedy nejvíce si to uvědomoval.Naruto byl naprosto v pohodě, a Gaara se tomu ještě smál.Shikamaru už v duchu umíral na zadušení fazolí svou matkou, a Neji se pokoušel zabít slinou aby nemusel poslouchat svého strýce a Hinatu-samu. "Uzumaki."Zavolala ředitelka.Naruto se zvedl a za velmi 'borcovského' gesta s salvou povzbuzujícího smíchu za sebou vešel a zavřel za sebou,když viděl své rodiče stojící u ředitelku,jeho matku která vypadá že se rozpláče a otce jenž jej zabíjel pohledem, protočil oči. "Co je?" zavrčel. "Jak jako co je?!!!"vyjel okamžitě jeho otec. "Ticho!"Ozvala se hromovitě Tsunade,ředitelka.Všichni stichly,Naruto se posadil.

"To nemůžete!"Bránil se chlapec. "Ale ano můžeme" odpálkovala ho blondýnka v křesle a pokývala na Minata a Kushinu.Ti oba nepatrně kývli, Kushina rozklepaně a Minato rázně.
,,Od zítřka s tím začneš."oznámila bež jakého koli náznaku emoce ředitelka.

Chlapec se uraženě loudal zpátky na chodbu, nezapomenul za sebou třísknout dveřmi. "Tak co?"Zajímala se zbývající čtyřka chlapců. Iruka je spražil pohledem. "Inuzaku!" Kiba se trošku ustrašeně zvedl a odcupkal do ředitelny. Naruto se posadil vedle Shikamarua a povzdychl si. "Tak co ti teda řekli?"Zajímal se tiše hněvlásek.Blondýn se na něj podíval. "Ale, naši jsou prostě úplně-" odmlčel se. "-mimo."dořekl,snažil se najít slovo které kdyby náhodou Iruka zaslechl aby za něj nedostal pohlavek. "Takže?"hnědovláskovi se stále nedostávalo odpovědi kterou žádal. "Veřejně prospěšné práce, ve škole. Na celej měsíc." broukl. "To není tak strašné."Opravil jej hněvlásek. "Jenže tobě při tom nebude dělat Kakashi-sensei dohled a nebudeš tu až do večera." Zavrčel blondýn trošku podrýžděně,vždycky to schytá nejvíc on!Už viděl jak od tama Kiba vyjde a bude se usmívat jak se tomu skvěle vyhnul. Prostě to věděl!Svět je na něj nefér!

"Na."Vtiskl mu hnědovlásek do ruky koště.Blondýn zavrčel. "To je taková nespravedlnost!"kníkl naštvaně. "Přesně!"přitakal hnědovlásek. "A ti tři se tomu vyhnuly.Stejně z nich vymlátím jak!"dupal si to blondýnek do vně školy s smetákem, prošel okolo šedovláska jenž je běl na starost a neotravoval se ani mu věnovat pohled. Ten za to podle blondýnka totiž mohl taky,podle něj za to totiž mohly všichni. Šedovlásek se pousmál a rozešel se za nimi,když prošel i hnědovlásek.Oba chlapci půlku 'pracovní' doby prokecali , šedovlásek je nechal,což jim sice přišlo zvláštní,ale neřešili to,téměř nic neuklidili,spíše udělali ještě větší binec.Když odbila šestá oba nadšeně pustili smetáky z kterých si mezitím styhly udělat Potterovo koště na létání, katany na boj a mikrofóny ,na zem a hnaly se do šatny. Cestu jim však skřížil,sensei opřený o futra dveří do šatny. "Kam jdete?" chlapcům to přišlo jako hloupá otázky. "Domů,je po době co udala Tsunade!"řekly oba naráz.

"Nemáte hotovo." opáčil klidným tónem šedovlásek. Oba chlapci se zamračili. "To je snad jedno?!Ne?!" křikl Naruto. "Není." zvedl k nim pohled sensei. "Jdeme domů!Je šest!"Zavrčel Kiba. "Jdete domu až uděláte to co jste měli." pousmál se na něj sensei. "Ale -" zarazil Kiba ,Naruta. "proč jste to neřekl když jsme přišli?!" šedovlásek se ušklíbl. "Protože to by jste to měly moc jednoduché,hošani." Naruto zavrčel a skoro zrudnul vzteky. "Tím chcete říct že máem za ..dvě hodiny styhnout uklidit celou školu?!" zakřičel. "Hai,přesně to chci říct."

Blížilo se k desáté večer.Chlapci seděly na schodech, Kiba se držel smetáku, pochrupoval a mezi nohama měl kyblík, na hlavě hadr a spal.Naruto měl nohy opřené o zábradlí, v ruce rejžák a pod nohami seskládaný smetáček s lopatkou. Oba spaly. Šedovlásek k nim přistoupil a pousmál se, složil knízku do zadní kapsy a jemně oboum chlapcům zatřásl s ramenem,oba se unaveně proudili a zamrkali. "Hm?" šedovlásek se pousmál. "Běžte domu." Naruto a Kiba se na sebe podívaly,usmáli se a vztali, sezvbírali své věci a věci na úklid hodili kumbálu. "Sayonara sensei!"Ozvalo se dvojhlasně, a cvakly dveře.

"Mami ,otče,sem doma."Zavolal blondýnek do domu,nic mu však zpět nepřišlomani pozdrav,ani nic jiného. Zavřel a zacvakl zámek. "Mami?"vztoupil do kuchyně. "Otče?" vešel do pracovny, nikde nikdo. "To není vtipný!"Zavrčel a uraženě odkráčel k sobě do pokoje,po cestě si ještě vzal jídlo z kuchyně, nahoře si sedl ke stolu a najednou se, šel se umít a zalehl do postele.

Okolo jedné ráno jej probudilo cvaknutí kliky dveří,přetočil se a koukl ke dveřím,nenápadně.Stáli v nich jeho rodiče, Kushina se držela Minata za ruku a spokojeně se usmívala. Minato se také pousmál a líbnul ji do vlasů. "Vidíš? Asi rebeloval z nudy."Špitl Minato a zavřel dveře. "Rebeloval?"Zašeptal sám pro sebe blondýnek v postely.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naomi no Yama | Web | 24. března 2013 v 18:49 | Reagovat

Hej hustě ťo :3 ... Další !! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama