Usmíření.

15. března 2013 v 21:28 | ««Tayusha»» |  I'm Writing ..nebo se alespoň snažím.
Je to společná povídka s Naru, z blogu Akipuden
Je to na pár NaruSasu a doufám že se bude líbit, střídaly jsme se v odtavcích a ...to yaoi je moje práce. :D
Pokud by někdo chtěl vědět co jsem psala já a co Naru,a chtělo by se mu to přepočítávat tak já začínala.


Název: Usmíření.
Anime: Naruto
Žánr: Yaoi ( ♂ + ♂ ),
Pár: Naruto / Sasuke
Zajímavost: Psala jsem to s Naru.


Bylo ráno, potemnělejší,slunce se teprve líně vleklo po obloze aby zalilo Konohu světlem,šestnáctiletý,dneska čerstvě, blondýnek se zachumlal hlouběji do přikrívky,ale moc dlouho mu to nevydrželo,nakonec vykoukl z pod oranžové deky a zamrkal na svět dvěma modrými kukadly. Z hlavy mu spadla roztomilá čepička,ale to ho příliš netrápilo.Posadil se ,slezl z postele, zývnul a protáhl se.Došel až do koupelny kde si opláchl tvář a projel rukou vlasy které se ale hned zase rozutekly podél tváře a zavalili ji blond kadeřemi. Povzdychl si a zatřepal hlavou.
,,Dneska má tréning,že? Dattebayou.. "Broukl a zazubil se,vyskočil jak gazela a vletěl do ložnice,natáhl na sebe černé triko a oranžové kalhoty, čapnul oranžovou mikinu a letěl ven z domu,přímo do Ichiraku,kde si objednal ramen a už se těšil jak si pochutná,když se odkudsi objevila zářivě se usmívající, růžovovlasá konoichi.
,,Ahoj Naruto, přeji všechno nejlepší" vychrlila ze sebe a předala mu malý,úhledně zabalený dáreček. Naruto miloval dárky a právě je nejradši dostával. Otevřel dárek od růžovlásky a co nevidí ? Nová sada shurikenů s extra ostrými čepelamy. Naruto byl z všeho ninja vybavení šťastný a přesně stejně se cítil i teď. Povídal si s růžovláskou o všem možným a mezitím dojedl Rámen. Společně se vydali na trénink a Sakura se k němu chovala obzvlášť hezky.U Sasukeho to však stejné nebylo...
,,Jdete pozdě."Zavrčel černovlásek a dál si zachovával klidnou a mírně zamračenou tvář.
,Sensei tu taky není,tak proč spěchat?"Opáčil mu drže Naruto a vyslala k němu imaginární rivalský blesk. Růžovovláska je hned klidnila a snažila se je urovnat,nebylo to však pramák platné,jelikož jejich ryvalství snad nezachrání už nic.
,,Musíte se vážně stále pošťuchovat?"Dupla si nakonec smutně Sakura a otočila se k oběma zády, černovláskovi se zdálo,to být jedno.Ale Narutovi ne. Zavrčel na Sasukeho a šel k Sakuře, omlouval se.Ovšem to mu bylo prd platné.
,,Nazdar děc-"Obláček kouře a jejich sensei,který se však zarazil v půlce věty a hleděl na rozpoložení svých studentů.
,,Sensei,už zase se hádaly,už je to neúnosné, Sasuke se vrátil a furt se jen hádají."Fňukla Sakura zoufale a dala ruce do kříže. Ozvalo se dvojité povzdychnutí ze strany šedovláska a černovláska. Blondýn si dupnul vztekla a znovu vrhnul blesk po Sasukem.
,,A dost!" zasáhl do toho Kakashi a odhodil oba jiným směrem,protože Sasuke se už na něj rozběhl s Katonem.,,Vy dva přijdete dnes odpoledne v 5 hodin sem a promluvíme si!" řekl ještě a dali se do tréniku. Naruto si zazoufal. Měl narozeniny a chtěl celé odpoledne strávit u Ichikaru. Trénink probíhal skvěle a Naruto si procvičil tajné henge kombo. Na konci tréninku se všichni rozloučili a Kakashi mu ještě předal dárek. Bylo to předplatné na Rámen 15 krát zdarma. Narutovi se zas objevil úsměv,jenomže pak ho smazal Sasukeho probodávající pohled.
Sasuke jej probodával přímo výsostně nenávistným pohledem.Kdyby mohl asi by ho pohledem zabil,na jeho narozeni si vzpomněl ,ale dárek mu kupovat jak se zdálo nehodlal,když všichni odešly,šel domů,neměl v plánu přijít na večerní "pokec" ovšem,když se u něj doma objevil obrovský pes a dotáhl ho tam za nohu,tak už si moc vybýrat nemohl.Stál tak jak idiot,protože jak se zdálo,Uzumaki se objevit nějAk nehodlal,nebo už tu byl a jen si z černovláska,teď promrzlého na kost střílel.Zavrčel.Hned jak toho blonďáka uvidí,tak ho zabije.Přešlapoval tam z místa na místo už asi 15minut,pak se ale naštval a už hodlal odejít,když v tom narazil do neviditelné stěny a zjevně si způsobil otřes mozku..ne že by nějaký měl.Chytil se za čelo a začal nadávat,to už ale viděl přicházejícího Uzumakiho.
,,Hej debile!Nelez sem!"Zařval ale blondýn se zamračil a došel k němu.
,,A jde v...zadní části těla."Broukl černovlásek když i Uzumaki napálil do zdi.Mohly dovnitř,ale už nemohly ven... Jestli je to jen blbej vtípek toho imbecilního senseie, asi ho zabije,pokud je to vážné,tak asi někdo zabije je...
Podle jejich očekávání se opravdu po chvíli objevil sensei a začal se smát,když je tam viděl přitisklí k sobě v jeho genjutsu. ,,Takže,"spustil a hned na to uviděl protáhlé obličeje jak u Naruta, tak i u Sasukeho. Oba dva se chtěli dostat pryč,jenomže se nemohli pohnout. Kakashi chvíli s pobaveným úsměvem sledoval jejich snahu a pak to přerušil. ,,Víte proč tady jste ?" zeptal se Kakashi a hladil svého roztomilého pejska,který odvedl dobrou práci. ,,Asi proto,že mi chcete za každou cenu zkazit narozky ? " ozval se Sarkasticky Naruto,ale neměl to dělat. Kakashi se naštval a to mohl být problém...
,,Idiote."Zašeptal Sasuke a odkopl ho od sebe až skončil Naruto naplesklí na nejbližším stromě.
,,Takže, si odpusďte a řekněte mi sakra proč jste nás do toho zavřel!! "Zařval už vytočeně Sasuke.Naruto se zatím vzpamatoval,protřel se tvář a vyletěl po Uchihovi a sejmul ho na zem a začal a sním třepat jak s chrastítkem. Kakashi se společně s Pakkunem mohly potrhat smíchy,jelikož to co ti dva předváděly se nevidělo každý den.Dokonce i zapomněl na své prvotní naštvání.
,,No a vy se moc nesmějte,páprdo!"Zařval Uzumaki vytočeně,to už ale bylo opravdu moc a něco blonďáka sejmulo k zemi a sedlo si na něj. Uchiha se sesbíral ze země a sledoval zasednutého Uzumakiho,obrovským psem a naštvaneho sensee který vandal že něco na zemi přeměřuje kroky.
,,Dvanáct..třináct.."Počítal tiše sensei, nakonec se na ty dva otočil.Oba na něj čuměli jako by z višně spadli,no oni možná spadly,ale asi né z višně.Jelikož takový strom asi ani neznají.
,,Takžééé"Ozval se opět sensei. "Mám pro vás úkol,o kterém jsme nesměl říct Sakuře."
,,A kvůli tomu jsme ho musel obejmout?!"Zaječel Uchiha uraženě o několik tónin víš a ukázal na zasednutého a teď i rudého vzteky Naruta.
ten úkol se týká hlavně vás dvou,tedy jenom vás dvou.. Pokračoval Kakashi bez ohledu na to, že se vraždili pohledy a že Naruto chtěl každou chvílí nakopnout Pakkuna. ,,NE!" zvolal hlasitým hlasem Sasuke a přešel k senseiovi. ,,v žádným případě nebudu s tímhle troubou spolupracovat,ani kdyby to mělo být jezení Rámenu.!" Naruto si přestal všímat Pakkuna a obrátil se na Sasukeho: ,,Sklapni Uchiblbe, ty a ta tvá připitomělá bohatá rodinka mi můžete vlézt někam...!" ,,Aspoň nějakou mám!" zařval bojovně Sasuke a zase se do sebe pustili. ,,Kakashi mezitím volal vysílačem Tsunade,protože to byl její nápad. ,,Jseš si jistá,že to vyjde ?!" optal se a obrátil vysílačku tak, aby bylo slyšet,jak se perou a řvou na sebe nadávky...
,,No dobře,možná to nebude tak lehké jak jsme si myslela,ale víjde to."Prohlásila bojovně Tsunade.Kakashi si povzdychl a po spánku mu přejela kapička když zaslechl už i vážně trapné nadávky,jelikož těm dvěma už nadávky docházely.
,,Ty jeden velbloude!!"Zařval Uzumaki. Uchiha zrudl vzteky a opět ho kopnul,tentokrát se jen zaprášilo.Klon?
,,Nechte toho vy dva retardi!!"Ozval se po 20minutách hádek a nadávek a kopanců ,modřin ,Kakashi. Kterého už to štvalo.
,,He?!"Otočila se na něj oba otráveně.
,,Na tu misi půjdete i kdybych vás tam měl dokopat!"
,,Néé!" Ozvali se opět sborově jeho žáci.Sensei se ušklíbl.Takže dokopat?
,,No,když teda nechcete,řekni to Tsunade aby poslala někoho jiné-"Byl zastaven.
,,Tsunade?!"Vyletěly oba vyděšeně.
,,Takže jdete?"Usmál se mile sensei.Oba jen horlivě kývaly hlavou že ano.
Po půl hodině,kterou dostali na přípravu věcí atd. se sešli všichni u brány,označující hranice Konohy. Byli tam Sasuke,Naruto, Kakashi a Tsunade. Tsunade jim potichu udávala pokyny,co vlastně budou dělat a Kakashi svým Sharinganem brázdil po okolí, jestli není v blízkosti někdo cizí. ,,A žádní velbloudi a podobné nadávky...!" zavelela Tsunade nakonec,potom ještě potichu dořekla :,,jinak si vás najdu...!" Naruto jí bedlivě poslouchal,protože by nebylo dobré odporovat hokagemu,tedy tím,co chtěl být. Sasuke však Tsunade nevěnoval...Jen letmo,myslel na úplně jiné věci
,,Hele,budeme se ignorovat a třeba se nám povede tu misi provést v pořá-"Chtěl Sasuke urovnat své myšlenky nahlas,ale Uzumaki někam odskočil a začal kvičet.
,,Na..nade?"Kapička u spánky Uchihy se zvětšila.
,,Jezůůůs!!"Ozval se rozkošný hlásek Uzumakiho z křoví.
,,To je slaďoučký."Přihopkal k Uchihovi s malinkou veverečkou v rukou. Uchiha zrudl vzteky.
,,Ty debiléé!!Skočil na něj a začal do něj mlátit hlava nehlava,veverčička pokrčila ramínky a někam uskočila. Zatímto ti dva se valili z kopce jako blondočerná peroucí se koule nadávek.
Koulili se dál a dál, až se o něco tvrdého zastavili. To tvrdé byla Tsunade,řekla si,že je radši bude z povzdálí sledovat a nakonec to přeci jen pomohlo. Naruto a Sasuke se oba na ní podívali a jediný pohled jí naznačil,že zdrhat nemá cenu,že by je zabila i na dálku. Vzala je oba z mikiny a odvlekla pryč. Dala je do takové prázdné místnosti bez oken jen se slámou na spaní a nakázala jim,že tu budou,dokud se neusmířej. Pak tajně namontovala kameru do zdi a odešla.
,,Jste si opravdu opravdu..jistá ,že já?"Zajímal se už asi po sté Kakashi,který se jakkoli snažil vymluvit z hlídání těch dvou.Jenže Tsunade si trvala na svém.
,,Ale..Iruka-sensei by mohl..a Sakura určitě taky. "Pokusil se vzít roha, ale nepomohlo to a Tsunade ho převázala k židly k monitoru.
,,Táák.."Usmála se a oddupala pryč.

,,Vidíš debile!To je tvoje vina!"Zavrčel Uzumaki.Sasuke se zatetelil.
,,Pfff!"
A co tady jako podle tebe budeme debile dělat ?" zeptal se s předstíraným zájmem Naruto. Sasuke neodpověděl. Věděl,že to nevydrží,zvlášť,když jsou stejně silní a že by je Tsunade nakopala,kdyby něco provedli. Vůbec nevěděl co by oni dva měli dělat,když se nesnášejí. Usmíření nepřipadalo v úvahu,protože by Sasuke chudák prohrál a to fakt jako nechtěl. Nic jiného ho nenapadalo, a tak se pokusil místnost zničit. Po chvíli si uvědomil,jakou hloupost udělal,když do zdi uhodil,brala mu chakru..prostě to nešlo....
,,Podle mě se snažíš zbytečně."
,,Drž hubu."Zavrčel Sasuke a stiskl ruku do pěsti.
,,Přeci tu nebudeme sedět jak pecky."Protočil oči černovlásek.Blondýn se ušklíbl.
,,Nemusíme...."Zaznělo snad od stěn odrazem třikrát,černovláskovi v uších.Co to znamená?
,,Hm?"
,,Nedělej hloupého."Ušklíbl se vyzívavě a arogantně blondýnek a koukl po černovlásovi který ztratil najednou všechno své sebevědomí.
Sasuke padl na podlahu,kde to celé zadunělo. ucítil na sobě něco těžkého a letmo se snažil pootevřít alespoň kousek oka. Podařilo se mu rozmazaně zjistit,že se nachazí na zemi a že na něm sedí Naruto. Sasuke měl dojem,že se zase chce prát a tak se snažil vzpouzet,jenomže jak už víte, ztratil mnoho chakry a nemohl se s náporem pohnout. ,,Dobrá, vzdávám se Naruto!" řekl bez jakéhokoliv přetvařování. ,,Ale,ale Sasuke...prohlásil s úsměvem Naruto,"budeš muset udělat jednu věc..." ,,Jakou?" optal se Sasuke .....
,,Nedělej hloupého."Vydechl mu do tváře,Sasuke zatřepotal víčky a hleděl na něj mírně nechápavě,mírně překvapeně.
,,N..naru..to."Vykoktl tiše a pokusil se odsunout,ale blondýnek mu to omezoval jak svou váhou tak svou převahou v síle.
,,Copak,Sasu-chan..."Zavrněl podezřele rozněžněle blondýn.Sasuke polknul,co se to sakra děje?Proč se chová blondýn tak divně? ...Náhle se k němu Naruto nahl ,otřel se o jeho rty svými a poté vsál spodní ret, Sauske vytřeštil očka.Né ,že by to nebylo naprosto ..totálně příjemné.Naruto objel jazykem kontury jeho rtů a zavrněl,jemně mu skousl spodní ret,jen si s ním hrál,dráždil ho ,a čekal když to nevydrží a začne spolupracovat. Sasuke to opravdu příliš dlouho nevydržel a vyšel Narutovi svým jazýčkem vztříc,Naruto se svým probojoval do jeho pusy a začal ji zkoumat, třel se jazykem o jeho a plenil jeho ústa, vášnivě a dravě,přesto sladce.Obdivoval jak krásně Sasuke chutná,jako jahody.Ten však měl v hlavě jiné věci, byl úplně unešený,mimo a skoro nevnímal, jediné co ho zajímalo byl ten hřejivý jazyk a jeho nenasytný majitel.
,,Chutnáš rozkošně,..."Poškádlil Naruto Sasukeho a líbnul ho dětinsky na nos,ten se začertil a zčervenal,když však ucítil hřejivou dlaň na svém krku jak jede prstíky podél krční tepny,přes klíční kost až k hrudi na prsa,a jemně šimrá bradavky,a druhá odsunuje košili stále níž a níž, zrudnul už úplně, vzdychl když Narutovi prsty protřely jeho bradavky a začaly je zahrnoval láskyplnou péčí.Naruto si to přímo výsostně užíval,jak mu hrdý Uchiha,roztouženě sténá pod rukama.Znovu jej políbil,ochutnal a polaskal.Ovšem byl zvědavý a nechtěl se zastavit jen u úst,zajel jazykem za kterým táhl vlhkou cestičku,jak jím jezdil po kůži druhého,až k ramenu kde ho políbil a jemně skousl klíční kost, ošetřil ji rty a jazykem a udělal mu červené znaménko,že patří jemu a jen jemu. Sasuke vzdychnul. Blondýn se pousmál a přisál se mu na krk,laskal ho a opečovavál. Dlaně si zatím našli cestičku až k pasu a roztáhly od sebe konce košile a odhalili tak bělavou pokožku druhého,na potemělejší světlo místnosti.Naruto se nemohl vynadívat,dychtivě a chtivě jeho tělo sjížděl pohledem,když si všiml jak Uchiha rudne,nechal toho a políbil ho,lehce se pousmál.
,,Nemusíš se stydět."Zavrněl.
,,Ale..je to... "Blondýn ho umlčel prstem a strhl z něj skoro brutálně košili,hned na to i kalhoty které se roztrhly na dva kusy. Sasuke vyjekl,podlaha byla studená a navíc to rychlé gesto nečekal. Naruto jej však nenechal se ani vzpamatovat a zalehl ho,vášnivě a dravě si přivlastnil jeho ústa.Sjel dlaněmi za na boky a hladil ho,zajel k zadečku který stiskl a pak na stehna která hladil intenzivně.Když i to jej omrzelo,sjel jazýčkem na bradavky a laskal je rty a jazykem.Rukama zabloudil na zadečku pod trenky a začal mu je stahovat, když byly dole,musel si ho prohlédnout,neodolal.Byl nádherný, a teď už ho znal celého.Nekrytého světu oblečením.Zahltil jeho bříško polibky a sjel až ke klínu,mezitím mu strčil dva své prsty do pusy,Sasuke chvíli nechápal co se děje,ale když je Naruto začal v jeho ústech vlhčit a mokřit,pochopil o co jde a trochu znervózněl.Ale Naruto ho nenechal si to rozmyslet, na to bylo pozdě, chtěl to.A pokud Uchiha ne,jeho problém,vždyť nic nezmůže.Zajel prsty k jeho otvoru a jemně na něj přitlačil, Uchiha se křečovitě sevřel.
,,Uvolni se,jinak to bude bolet."Zašeptal Naruto.Sasuke ho však neposlechnul,byl moc nervózní a tímto se to snažil přibrzdit aby se na to mohl připravit.Jenže Naruto čekat nehodlal, zatlačil na něj a bolestné zasténání a zakňučení chudáka Sasukeho ignoroval.
,,Já tě varoval."Obhájil se blondýn,to ale bylo černovláskovi,kterému vyhrkly slzy prd platné. Poutíral si je hřbetem ruky,ale když se Naruto prstem pohnul,vyhrkly nové a už je nemělo cenu zastavovat nebo stírat.
,,Po...čkej,prosím..."Zasténal Sasuke bolestně a v obličeji měl stejně bolestnou grymasu.
,,Uvolni se."Nakázal Naruto. Sasuke,leč to strašně bolelo ho poslechl a povolil sevření,ale to bolelo také.Sevřel dlaně do pěstí a dřel jimi o zem,až mu z nich tekla krev.Naruto jej nakonec politoval a prsty vytáhl.Sasuke si trochu oddychl ale i tak ho strašně bolel zadeček.Strašně se polekal když byl nadznednut v zadečku a něco vlhkého a teplého se dotklo jeho stehna v sladkém polibku,zrudnul a zasténal.Ty zvědavé a drzé rty a jazyk si to šinuly k jeho klínu ,k zadečku a našli si cestičku až dovnitř. Sasuke zasténal,tentokrát však né bolest,nýbrž sladtně a zavrtěl se,měl tendenci na Naruta přirazit, bylo to úžasné,milionkrát lepší než to předtím, bylo to naprosto dokonalé.A jistě,že chtěl víc.Naruto toho nechal a pousmál se na něj.
,,To se nám líbí co?"Ušklíbl se nad Sasukeho nesouhlasným zakňučením,že přestal. Uchiha zrudnul.
,,Chceš, víc?Viď? ..řekni to,popros."Zavrněl mu do ouška a dlaní uchopil jeho dloubu a protřel ji od kořene až ke špičce,dravé zasténání mu bylo dostatečnou odpovědí,zastrčil do něj dva prsty,tentokrát už to Sasukeho nebolelo,přidal třetí a začal jej roztahovat a jemně narážet.Černovlásek se na zemi svíjel v křečích slasti a sténal a vzdychal, naprosto profesionálně a pro Naruta, velmi rajcovně. Tohle dřážnění nevydrželo ani jednomu moc dlouho,Naruto chtěl víc a Sasuke rozhodně taky.Když byl na Naruta posazen,chytil se ho kolem krku,bylo mu jasné co příjde,a moc to chtěl.Možná více než Naruto. Naruto do něj začal pronikat, Sauske zvrátil hlavu a dravě vzdychal, pohladil Naruta po zádech.Rty blondýnka se natiskly na odhalený krk čenovláska a laskaly jej,přitom do něj stihl proniknout až po kořen.Oba se na sebe dychtivě a toužebně podívaly, políbili se,sladký ,vášniví a chtiví polibek.Sasuke se lehce nadzvedl a opět dosedl,to už bylo na blondýnka moc a zasténal,jeho jméno.
,,Ách,Naruto..."Vzdychl těžce Sasuke,když byl povalen na zem a bylo do něj prudce přiraženo. Zaklonil hlavu a pevně sevřel blonďákovi ramena.Místností se ozívaly jen dva hlasy,volající a vykřikují jméno toho druhého.Zazněl poslední nejhrasitější, ten který dovolil blondýnkovi vyvrchol to černovláska. vystoupil z něj a položil se na něj,objal ho a jemně a nežně políbil na rty.Byl to čistý a roztomilí polibek,žádná dravý jako předtím,tenhle značil,myšlenku,jenž stála na počátku tohohle všeho.
,,Miluju tě,Sasuke."
Sasuke jenom přikývl a pak oba usnuli :,,Co se to děje ?" ozval se řev na celé kolo a Naruto se Sasukem se probudili. Neuvědomovali si to,ale oba leželi nazí na slámě a přikryté měli jen některé části těla. ,,Víte Tsunade.."snažil se zachránit Sasuke situaci ,,usmířili jsme se" dořekl to prostě Naruto a zašklebil se. Sasuke vážně kýval na souhlas a oba na sebe mrkli. ,,No to vidím,ptám se co se to tu děje,respektive dělo?!" zvedla Tsunade obočí a vyhrnula si rukávy. ,,No...vymýšlel Sasuke:,,Naruto držel Kunai a chtěl mě zabít,ale spadnul a strhnul mi oblečení...!" ,,Dobrá,řekla Tsunade, a teď pravdu !" já mám kameru ušklíbla se a ukázala do rohu místnosti.." Naruto polkl : ,,Tsunade,myslím že to nebude veliký problém,"ozval se Kakashi,který právě přišel ,,no nakonec jsou usmířeni že ?" podíval se na ní svým jedním okem a maskou skrýval úsměv." Tsunade musela souhlasit a odešla..pak se ještě zamračila na Kakashiho :,,Sakuře to budete vysvětlovat vy!" ... Konec!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tamao Hyuuga | Web | 15. března 2013 v 21:38 | Reagovat

Hezké! MOc!!

2 Tayuya-chan | Web | 16. března 2013 v 16:53 | Reagovat

Gehee~ yaoi vládne světuu xD Sugoii ! :D

Jináč, SB budu moc ráda :D jdu si tě zapsat :) Btw, ten nefunkční odkaz.. jsem prostě líná napsat krátkej článek o SB ^o^

3 Yasuko-chán | Web | 16. března 2013 v 23:30 | Reagovat

No tak to teda né!:D až teď?!?! *brečí.*
polepši se jako jo?! :DD
__
pff.. musim se vám víc věnovat..:/ áno...
to je v čaji.... :DDD
____
Sice pairing SasuNaru nemám ráááda ale tohle se povedlo!! Nyááá *-*
:333333

4 Yasuko-chán | Web | 16. března 2013 v 23:31 | Reagovat

a jasně že chci bejt aff! :DD
( Grandine xDD áách ty vzpomínky:DD)

5 Aki Mitsuko | E-mail | Web | 17. března 2013 v 2:36 | Reagovat

Kyaaaaaaaaaaaaaa! SasuNaru! :3 !! Neodolala jsem a musela si to přečíst :D, muhehe yaoi se povedlo *w*, jen škoda těch hrubek ;)

6 Stella S-E | E-mail | Web | 18. března 2013 v 20:09 | Reagovat

na tuhle kapitolovku sem se cekelm těšíla, jen tak dál :D těším se na další díl :D

7 Stella S-E | E-mail | Web | 18. března 2013 v 20:48 | Reagovat

[6]: hups těsně vedle ten komentář měl být k té nové kapitolovce ale i tohle bylo skvělé :DD

8 Drakushka | 21. března 2013 v 7:33 | Reagovat

Vííí to sem četla na Akipuden.blog.cz ...:3 Krásné
Moc se vám to povedlo holky !! :))

9 Kimesuke | Web | 26. března 2014 v 23:17 | Reagovat

OO >:33 to bylo pěkné x"3
Co bych ale fakt chtěl vidět by byl Kakshiho výraz když se situace tak trochu "zvrtla" (?) a on tam na to čuměl na tej obrazovce xDDD to musel být nejvíc sexy pohled xD ono beztak na to koukal ještě rád, si tam uplně hvázdal "porno zdármá" jako známe Kakashiho :"D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama