2:. Kapitola - Tréning

12. dubna 2013 v 16:53 | ««Tayusha»» |  Kulka tvého srdce
Pěkný, pěkný přeju, mé čokoládové oplatky.
Přináším vám.. Tramtadadááá !! Další dílek povídky se Stelluš. Snad se bude líbit. Enjoy! ♥


Název: Kulka tvého srdce
Kapitola: No.2
Název kapitoly: Tréning
Anime: Naruto Shippuuden (Pouze postavy.)
Žánr: Yaoi ( ♂ + ♂ ), Mafie, Romantické, Reálné prostředí.
Pár: Kakashi / Itachi
Zajímavost: Psáno se Stellou.
Mladík se zarazil a chvíly jen tak stál,až nakonec kliku sevřel a dvře zavřel. Šedovlásek se usmál. "Že by?"Pomyslel si. Černovlásek se na něj otočil,tváře zarudné oči v podlaze.
"Co to?"Podivil se v duchu šedovlásek.Že by toho jinak tak klidného kluka vyvedl z rovnováhy jedním polibkem,vždyť o nic nešlo.On má roušku a sotva se ho dotkl.
"T..tak jo.A..Ale..mám prozbu."Špital a napůl koktal chlapec u dveří sprch.Šedovlásek se usmál. "Hai?"vyzval ho k pokračování. "Nebudete se mi smát když se spotím."Zašeptalchlapec tak zmučeně a tak zničeně,že by si člověk pomyslel že se přiznává k bůhví jak trapné věci. "Šampónku."Prolítlo šedovlásekovi hlavou.
"Tak dobře, tak pokračujeme. A budeme pokračovat v tom vo jsme začaly."Mávl na něj šedovlásek a ponečně vztal ze země na které do teď seděl v tureckém sedu. "H-hai."Docupkal k němu chlapec. "je fakt sladkej." pomyslel si šedovlásek a černovlásek naráz když se na sebe navzájem usmály. "Tak pojď!"
Tréning byl dlouhý a náročný.Pro chlapce. Starší z nich už měl dost tréningu za sebou a vlastně se zapotil jen u cviků,které musel dělat společně s chlapcem jinak ho nedokázal přesvědčit aby je dělal.
"Tak.. zaútoč,neboj se."vybýdl černovláska ,šedovlásek. Chlapec polknul a postavil se proti němu, spíš než jako boj to vypadalo jako komedie, černovláska skolila i ta nejjemnější ráda a několik skončili v poloze ,ale 'vííí'.Kdy měl šedovlásek černovlasého na zádech,ten sebou mrskal jak ryba a šedovlásek prosil o to aby toho nechal,jelikož když někoho taháta za vlasy není to moc příjemný.
"Aki?"Vydechl černovlásek,ležíc na zemi a rozvalenýma rukama a nohama.Vypadal jak hvězdině.
"Hm?"Odvětil mu tiše šedovlásek sedící kousek od něj a flaškou vody u úst.
"Kde jsi se učil..jako,tomuhle?"Protl najednou černovlásek ticho místnosti,které do teď rušili jen jejich pravidelné či nepravidelné oddechy a prudké vzdechy, jak byla zadýchaní.
"To se nedá specifikovat,řekněme tomu životní praxe."Obešel šedovlásek zkušeně otázku,tak že stejně černovlásekovi nic neřekla.
"A kdo tě učil..měl jsi nějákého, Sensee?"Zajímal se dál.
"Každý máme nějákého sensee, záleží na tom zda myslíš osobu nebo sit,pocit,emoci.. nebo přesvědčení."
"Víš že umíš odpovídat tak že z toho člověk nic nedostane? Zní to skoro jako bys to dělal naschvál."Rozesmál se černovlásek.Šedovlásek mírně ,na chvíly zkoprněl.Ten kluk není tak hloupí jak se zdálo.Měl by si předním hlídat záda..

"Co kdybych si pro dnešek dali pokoj, už je celkem hodně hodin a.."začal šedolvásek.
"A kolik je?" skočil mu do řeči Itachi.
"Bude osm za chvíli."
"Cože" vykřikl mladík a vyskočil na nohy. "Už sem měl někde jinde Zaúpí a vyběhne do svého pokoje kde se rychle osprchuje, převleče popadne tašku a utíká ven.
"Co to bylo." divil se Kakashi jeho rychlému úprku. Vstal ze země a odpuroučel se do sprch. Oblékl si oblečení ve kterém přišel a rozešel se ven z téhle proklaté budovy. Už byl skoro venku, když do něho někdo narazil.
"Hele dávej ba..." chtěl se na dotyčného osopit, dokud nezjistil kdo do něj narazil. "Kam si tak rychle utek." usmál se nepatrně.
"promiň, ale musím něco..no prostě už jsem měl být dávno na jíném místě." prosmýkl se kolem něj a už byl pryč. Šedovlásek jen nevěřícně zakroutil hlavou. "Ten kluk se mi snad zdá" a rozjel se směrem k restauraci. Nechtělo se mu nic vařit a tak se rozhodl pro, sice dražší ale zato snažší způsob stravy. Mezitím než mu donaseou jídlo, rozhodl se trochu utřídit si myšlenky. Dva dny, zdá se to málo, ale i přesto měl myšlenek víc než dost, problém byl že se vůbec netýkaly případu ale toho černovlasého stvoření.
"Už blázním." šeptl.
"Takže jednou špagety. přeji dobrou chuť." vyrušil ho hlas čísnice. Na moment se přestal zabývat Uchihou a v klidu pojed, zaplatil a odporoučel se domů. Zrvna dávali přenost jednoho fotbalového zápasu u kterého nakonec usnul.
V jiné době na jiném jiném místě:
"Takže jsme domluveni" odpovědí mu bylo jen kývnutí. Mladík vyjde z budovy a míři si to zpátky domů.
"Snad otec ocení aspoň tohle" místo a čas předání bylo dohodnuto. TeĎ už jen předá otci zpátky informace a tím jeho část končí. Co z toho že nemá rád násíli, když mu to zadal otec, nic jiného dělat nemůže,než to postě splnit. Dojde k budově, kde odjakživa bydlel. došel ke kanceláři otce."Tati, tady máš už je to dohodnuto." Pložil před něj pápíry a šel se trochu prostat po dnešku byl opravdu unavený.

"Nechápu to."Odvětil mu otec když Itachi odcházel.Ten se otočil a podíval se na něj.
"Proč nechceš pokračovat v tom co si naše rodina vydobyla?"Zvedl k němu oči.Itachi si povzdychne a zapíchl pohled do země. "Protože neuznávám násilí."
"Ale toho chlapa jsi k sobě pustil i když vypadal že tě při první příležitosti zmlátí."
"To není pravda!"vyjekl. "Co to mělo být?"Zamračil se jeho otec,nad tím jak se černovlásek chová. "Gomenosai, Otče-sama,musím jít.. "Špitl a vypařil se. Stříbrnovlasý muž mu stále ležel v hlavě a nechtěl ji opustit ani když šel mladík spát. Nedokázal na něj přestt myslet, nedokázal ho vyhnat z hlavy. Proč? Jen doufal že to brzy přejde. Protože to by asi nebyla moc pěkná "zamilovanost" ..navíc je to můž.Zase.
Ráno se stříbrnovlásek přímo tahal z postele, umyl se a najedl,při čemž skoro znvu usnul.Probudil ho až jeden z jeho pejsku kterýse mu prošel po stole a stihl během jedné procházky po stole schodit kafe,mléko i krabici cornfleiků.Bezva..
"Ach jo,s tebou jsou starosti."Chytil pejska do ruky a pohladil ho po hlavě,pejsek kníkl a vyvlíkl se mu. "Asi chceš ven co?"Povzdychl si muž,přité větě se do místnosti vhnalo dalších nějméně 6psů.
"Néé!Nech toho!Žádné olizování!"
Žena která šla okolo dveří se uchechtla když šlišela štěkání ..ale když se ozvalo prasknutí porcelánu, ulekla se.Když se ozvalo naštvané "Zlý pejsek!" ...zasmála se a šla dál.

"No tak uklidněte se" Snaží se je všechny připnout na vodídka aby se s nimi mohl projít do parku. Už je to dávno co si takhle vyšel i se svými psy. když se mu to konečně povedlo, vymanevroval s nimi přimo do menšího parčíku asi 5 minut cesty od bytu.
"To je naposledy co vás někam beru všechny najednou" rozčiloval se Kakashi když každý pes tahal vodítko jinam. Když se mu dokázalo vyhovět každému psovi zvlášt a dostat je zpátky domů bez uhony, ulevně si vydechl. Hodil na sebe své typické oblečení, nalil ještě trochu vody a psům a vyrazil opět do sídla Uchihů.Zamířil si to rovnou do tělocvičny, kde očákeval jistou osobu. Chyba lávky, ona tam nebyla. rozhodl se trochu odreagovat. zaboxoval si trochu na panacích nebo si trochu zaposilval. Když však Itachi nedorazil ani po jedenácté, rozhodl se ho někde sehnat. Už chtěl otevřít dveře, když ho někdo s nimi praštil do nosu. Do místnosti vlezla černá hlava.
"Promiň, já nechtěl." omlouval se mu viník.
"To je v pořádku" sbíral se ze země, ještě se držíc za nos.
"Aki nezlob se" šedovlásek jen protočil oči.
"Pojď prosím tě, nebo se takhle nikam nedostanem." Pokynul mu aby došel k jednomu z boxovacích panaku.
"To co jsme zkoušeli za ty dva dny si dneska zopakuješ na tomhle," Kývnu směrem k panákovi. Myslel si, jak že to nepůjde lépe. Ovšem i v tomhle se z mýlil, Itachi sice hodně krát uhnul, jenže i tak se stalo že Itachi často skončil na zemi.
"Vstávej" podal mu pomocnou ruku. Černovlásek se ji chytnul.a s Kakashiho pomocí vstal.
"Dě-Děkuji," špitl Itachi, s trochu zarudlými tvářemi.
"Itachi co se děje?" chytl ho za ramena.
"C-Co by se mělo dít."
"Koktáš, a taky se červenáš, tak nedělej že nic nevíš....no tak řekni mi to?" Prosíl ho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hotaru | Web | 13. dubna 2013 v 15:56 | Reagovat

*-* Ta povídka je prostě úžasná :D a takový konec? -_-" Napínavé konce by se měly zakázat :D

2 Hotaru | Web | 13. dubna 2013 v 16:11 | Reagovat

Btw. Až teď jsem si všimla, žes mi psala žádost o SB :D Samozřejmě, že tě příjmám :D Tvoje tvorba se mi moc líbí *-*

3 Tsu-hime | 16. února 2014 v 13:35 | Reagovat

Opravdu boží! Nemůžu se zdržovat psát moc dlouhý komentář, protože jdu okamžitě na třetí díl. ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama