4:. Kapitola - Kino prolomilo ledy?

9. dubna 2013 v 16:16 | ««Tayusha»» |  Not typical
Další díl povídky s Katsuminkou :'3
Jenom se chci omluvit,pokud tak najdete pravopisné chyby nebo překlepy,ale .. no,prostě Tayo byla moc líná nad tím přemýšlet. T.T
WARNING: Sprostá slova,dvě uchylné Yaoistky,

"Hai, Mišáčku,sundej si ji." Uslyšel jsme její nadšený tón. Rozvázal jsem si ji, co by asi tak mohlo být tak úžasný ,že by to bylo v nákupáku. Když mi čelenka zklouzla z očí, vyvalil jsme je. Víííí!! "Jůůů,díky!"Skočil sem na ni a pevně ji objal,začala se smát a rozcuchala mi vlasy. "Seš vážně jak malej." Ušklíbla se a odstoupila mi z cesty abych si to mohl prohlídnout. "Vždycky jsi ji chtěl a já, .. no přijel táta z dovolený a já dostala kapesné a nemohla jsme odolat,navíc máš za týden narozky a-" skočil sme jí do toho. "Jsi zlatá! Díky díky díky!!" nadšeně jsem jí děkoval. Vždycky sem si strašně přál mít vlastní ... motorku. Nevěděl jsme jak jípoděkovat,byl to nejlepší dárek na světě! Hned potom co se vrátil táta. A o vždyť já jí to ještě neřekl. "Dnešek je čím dál lepší!!" usmál jsme se. "Ono už se dnes něco stalo?Souvisí to s tím sexouškem co s tebou včera odešel z vyučivání?" Rejpla si. "Ne!" brouknul jsem a zčervenal. "Tak?" Optala se. "Táta přijel."Zazubil jsem se. Zavýskala a radostně mě objala. "To je báječné!"

"Cukrouši pujdeme do kina? Davají nový film naruta" rozzářily se ji oči a mě vlastně taky oba sme milovaly anime."Oukej pujdeme do kina" skočila na mě přes stůl a vylila na mě kávu "Gomenasai" začala se hned omlouvat a já se jen usmíval "tak si ale nejdřív musím koupit oblečení tedy spíš ty takhle mě do obchodu nepustí tak hejbni kostrou" rozcuchal jsem ji vlasy a rozběhla se do obchodu trvalo ji to pul hodinu potom přišla celá udýchaná "vybrala jsem snad dobře" podala mi tašku zaplatil jsem a šly sme k zachodkum kde jsem se převlíkl.Koupila mi třičtvrtaky s nizkým sedem alá nasrače a k tomu super delší tílko a kšiltovku prostě Katsumi vždy dobře vybrala oblečení.Vyrazili sme do kina bylo na druhé straně obchodáku.

Když jsme vyřidili v obchodě odvoz,pozvala mě na oběd. Teda pozvala mě ale já to platil.Svině šedovlasá. Ceou dobu jsme tam seděly a komentovaly okolo jdoucí zjevy,smály se jak koně a popíjely jakýsi džus bo co to bylo. Nevím proč ale najednou sem si při pohledu na nějákýho zrzka vzpoměl na Nikkoa a postesklo se mi.Tayo si toho ale všimla. "Co se děje?" Optala se hned. "Jen, ..jen mám trošku problém víš." povzdychl jsem si. "Uchyle." Zrudnul jsem. "Jáj proč ve všem vidíš tohle!!"Okřikl jsem ji,začala se smát. "Pojď zvedne ti náladu když si zajdem na film?" Usmála se

Chytil jsem Katsu kolem ramen a šťouchl ji do líčka "docela se na ten film těším" usmál jsem se.Když sme tam došly byla tam dlouhá řada "netušila jsem že tolik lidí má rádo anime chjoo nekonečné řady" zase nafoukla tvářičky a já se ji jenom smál "jestli chceš mužeš si jít sednout a já tu budu stát" mrknul jsem na ni, jí se rozzářila očka a odcupitala si sednout.Takže jsem tu zustal stát jak blb ušklíbl jsem se a čekal.

Došli jsme tam,ale byla tam fronta, Tayo mě táhla na nějákou Gay komedii co nedávno vyšla ale já chtěl na Naruta, Tayo mi stále vyčítá že sem na to moc ujetej,ale já bych to rád viděl v kině. Ale bylo mi řečeno že jestli tam půjdu,půjdu sám, tak sem se naštval a opravdu sem šel sám, chvilku tam stála a nakrknutě na mě koukala pak oddupkala pryč. Odfrkl jsem is když sem do někoho vrazil. "Ježíš,pardo- ..Nikko?" Překvapeně sem na něj zamrkal. "Co ty tu?"Usmál jsem se a oprášil se.

Když mi došlo kdo do mě vrazil nedokázal jsem říct ani slovo jen jsem stál a čuměl jak blbý na Michi-chana vtom vedle mě stala Katsu "Cukrouši už máš ty lístký? nudím seee " tahala mě za rukam ale za chvili přestala protože si všimla Michaela."Ahoj já jsem Katsumi" natahla k němu ruku jakoby neviděla v jakém sem šoku.

Ach,...je tu..s přítelkyní. Fíí.. proč me to tak rozhodilo? He, š-šak o nic nejde. Klid. T-to.. jak kurva mohl!! "Ahoj." Spíš sem to tak špitnul do větru. "Já,můsím.. e,pá."Rychle jsem se otočil a vypadnul. Že já bych se do něj fakt zamiloval? To né, to určitě ne! To..sakra jo. Tayo mě asi uviděla jelikož za mnou doběhla. "Co je?" neodpověděl jsem,neják jsem. Nemohl. Prostě sem nedokázal říct ani slovo.

Co to vždyt jsem tomu paku říkal že to je jen nej kamoška do prdele."Katsumi tu máš moji kartu pin víš kup lístky prosím a kup 4" rozběhl jsem se za Michaelem doběhl jsem ho a chytl za rameno."Ty pako to je Katsumi ta nej kamoška říkal jsem že s ní nic nemam!" seřval jsem ho protože jsem nic jiného nedokazal udělat a jen čekal jak zareaguje.

Chvilku sem tam stál a čuměl na něj. On křičí.. křičí.Jo to je asi nromální když je někdo našt- "prásk" co to kur*a- "Neřvi na něj!" Tayo přestila Nikkoa do ramene a zavrčela na něj, takovej hlídací pejsek. "tayo nech toho." Uzemnil sem ji, podívala se na mě naštvaně. "Ještě řekni že si to necháš lí-"Zacpal sem jí pusu, a zvedl oči k Nikkovi. "Promiň, za..ni."Jestly si domyslí Tayo nebo tu holku co tam s ním byla,mi bylo celekm fuk,jeho křičící výlev mě totiž niják neuklidnil ,spíš mě vyděsil. Nechápu proč řval. Stačilo přece říct ať se nechovám hloupě a udělat to jeho ponížovací gesto cvrnknout někoho do čela.. Akorát mě rozhodil, povzdychl jsem si. "A kdo řekl ,že sem řekl že s ní něco máš?"

"Zas tak blbý nejsem aby mi to nedocvaklo proč si tak rychle zmizel promin neměl jsem řvát ale prostě sem nevěděl co dělám ..em..nechcete jít na naruta? Katsu koupila 4 lístky..."koukal jsem z Michaela na tu holku a přešlapoval jsem citil jsem se dost nervozně a blbě.Bál jsem se její ale hlavně jeho reakce.Pak jsem si všiml že Katsu mává i s lístkama a ukazuje na popcorny kofoly atd...

Usmál jsem se. Koukl k zemi a pka na něj. "Proč ne."Zazubil jsem se nejvíc sladce jak to šlo. Tayo si odfrkla. "Tak fajn, ale jen kvůly tobě." Šťouchla od mě prstema vydala se za šedovláskou. "Ahoj."Usmála se na ni, já koukal na Nikkoa. "Hele, sorry,vím že to asi vypadalo divně." Polknul jsem.

"Ahoj"Usmala se na ni Katsu a začly spolu kecat kraviny koukal jsem na Michi-chana "To je v pohodě mě by taky nasralo kdyby tě viděl jen tak s tou holkou nebo s jiným klukem " usmál jsem se a cvrnknul mu do čela."Tak deme si pro jídlo a pití a mužeme vyrazit na film ..emm..nechceš sedět vedle mě?" schvalně jsem zavrněl jako číča a bavil se nad jeho reakcí.

Usmál jsem se. "když řeknu jo,budeš mě osahavat že?" Usklibl jsem se spíš ironicky. "rysknu to" zavrnel jsem a šel si ke stnaku pro pití a jídlo. "Dám si, třeba kofolu. "usmál jsem se na tu babu,ať je to kdo je to. Všichni jsme si vzaly co jsme chtěly a naskládaly se do kiny, Vííí máme dvojsedačku,kterou jsme hden zabral ,Nikko si sedl ke mě a holky vedle něj. Fůjky.. ten chlap vedle mě mě desí.

Kouknul jsem na něj a všiml si že není nejak šťastný z toho chlapa vedle něj šťouchl jsem do Miši "Vyměň si semnou místo nějak nechci vedle sebe dvě ječící fanynky" usmál jsem se a vstal.Snad mu nedojde to moje ,,milé,, gesto to chování když jsem s ním je prostě divné ale hlavně nechci aby vedle něj seděl nějaký blbý pedofil.

Šoupnul sem se,Moc dobře mi došlo že to udělal kvůly mě,ale dělal jsem že mi to nedošlo a udělal výraz typu ,že vedle nich taky nechci sedět,ale stejně jsme si sedly jak chtěl on, film začal, byl fajn, ale né tak dobrý jak jsem čekal, navíc Katsumi s Tayo bořád komentovaly grafiku a já hovno slyšel, krom teda občasné Nikkovi narážky,sem neslyšel nic.

Všiml jsem si že chudák kvuly holkám má z filmu hovno "V pohodě?" zeptal jsem se a chytl ho za ruku.Podle mě byl film dobrý ale když byl vedle mě Mišo tak jsem se nedokazal na film soustředit ale hlavně jsem si jednou rukou mačkal rozkrok aby mi nestoupl.

"V pohodě," Usmál jsem se, díky bohu za tmu, jelikož nevím proč sem se cítil že rudnu, a..rudnu víc a víc.. z neznámého důvodu. Ale vážně, možná to že sedí tak blízko, nebo to že to vypadá jako by si honil, EErrr!! Sakra! "Nechci tě otravovat, ale co to prosím tě děláš? "Zašeptal jsem,když už zo vypadalo opravdu fivně a i ten chlap vedle něj si toho taky všimnul.

"Heh emmm..nic " usmal jsem se a pustil rozkrok jenže jsem citíl jak mi stoupá."Omluv mě na chvili musím na wc" rychle jsem odešel na wc a musel jsem si vyhonit jinak by to nepřestalo sakra ten mě tak vzrušuje jen tím že je vedle mě.Musím s tím něco udělat jinak i ve škole mi stoupne a to vážně nechci.Ušklíbl jsem se sám pro sebe a vrátil se na svoje místo naklonil jsem se k Miškovi "Tak o co jsem přišel?"

"O velký výbucj,při kterém Tayo zaječela a Katsumi rozhodila rukama oba nám pbaštila,asi obylem."Držím se za nos. "A příště když potřebuješ na záchoď tak tu nestepuj a jdu rovnou." Povzddychl jsem si a usmál se. "Jo a taky se tam oběvila nějáká rudovládka.. v růžových šatech... " Zazubil jsem se. Něvím proč ale jeho výraz je,nějáký spokojeněší než předtím... že by se mu chtělo tak moc? .. asi už sem paranoidní.

"Hai hai příště pujdu hned ale hodila by se mi tam pomoc" šibalsky jsem se usmál a opřel si hlavu o jeho rameno "Kam pujdeme po filmu?" mám chuť na nějakou dobrou večeři snad to vyjde a pujdeme a holky bych mohl poslat nakupovat ."Co takhle večeře ve dvou" dal jsem mu pusu na tvář.

Přejel mi mráz po zádech, ..a poprvé jsem ho neodstrčil. "Um, možná .Uvidíme. "usmál jsem se a zavrtěl se na místě, nenápadně sem se o něm přel,když niják nereágoval,opřel jsem si o nej i hlavu, bylo to příjemný, a nevím, sem byl dál od Katsumi.. uff.Měl jsme strach že mě zas epraští,ať už omylem,nebo ne.

Konečně už neuhyba a neodstrkuje mě uspěch "Oukej" usmál jsem se už byl konec filmu byly už jen titulky zvedl jsem se a natahl k němu ruku .

Nechal jsem se odtáhnout pryč,ty dvě se někam vypařili, ..bezva! Zazubil jsem se . "Takže? Kam jdeme?" usmál jsem se když jsme zastavili před restaurací. "Sem?"

"Jo sem ta restaurace je super a jestli budeš chtít je spojena s ubytováním ale nebudu tě nutit" usmál jsem se a vlezl dovnitř zase jako vždy jsem šel až dozadu kde jen největší klid a sedl jsem si "koukni se do menu a vyber si cokoliv budeš chtít" spokojeně jsem se usmíval sám pro sebe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dí de Fast | Web | 9. dubna 2013 v 16:31 | Reagovat

Júú to bolo tak super !! Zbožňujem túto poviedku :D Hlavne tých dvoch :D Som zvedavá či k niečomu dôjde *pervert smile* Teším sa na pokračko !!! :D :D

2 Drakushka | 9. dubna 2013 v 19:19 | Reagovat

Suproví díl! *-* ..honem prosím prosím další! ^.^

3 Stella S-E | Web | 9. dubna 2013 v 19:33 | Reagovat

Michiho opustil ostych, ti dva budou fajní spolu :D těším se na pokračovaní :D

4 Hotaru | Web | 10. dubna 2013 v 21:57 | Reagovat

Páni :D Zase moc povedené :D Oni jsou oba tak kawaii :3 Snad k něčemu dojde >:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama