5:. Kapitola - Slova,voda i doteky

30. dubna 2013 v 16:01 | ««Tayusha»» |  Not typical
Další dílek je tu,po dlouhé době,jelikož sem na to zapoměla :'D ... ~~
Povídka s Katsuminkou ~ ♥
WARNING: Sprostá slova, náznak yaoi/sex (13+ / stejně to nikdo nedodržuje) ...dvě úchylné Yaoiistky.
Přeju pěkné čtení :33 ~~"Moc hlad nemám ale zajímalo by mě,jestki rád takhle rozhazuješ prachy" Zasmál jsem se mile a usmíval se na něj,nakonec sem si dal jenom hranolky, kupodivu jsme se cepou dobu bavili a smáli, bylo ki s ním fajn,ale stejně sem nějak ...podvědomě ..se obával že.sem jen jeden z mnoha.

"Když je rozhazuju pro tebe nevadí mi to" dál se culím jak debil "co budeme dělat potom ? něco vymysli at neděláme jen to co chci já" hraju si se zákuskem a čekám co odpoví.Vážně mě zajímá co rád dělá jaká je jeho rodina prostě všechno o něm nejspíš jsem se do něj zamiloval.

Usmál jsem se. "Nechceš mi říct nebo o sobě? ...jsi pro mě jakási záhada" Zazubil jsem se na něj a upil z koktejlu. "Můžeme jít klidně i na ten pokoj" Z myšlenky zebbych se mohl natáhnout na postel jsem zavrněl.

Rozzářily se mi oči a bežel jsem pro klíče od pokoje daly mi nejlepší pokoj jaké štěstí vrátil jsem se " a budeš chtít něco sladkého sebou ?" zase jsem k němu natahl ruku chytil se a já ho vedl nahoru po schodech do našeho pokoje když sme do nej zalezly sedl jsem si na postel "chceš o mě něco vedět jo? Tak si sedni"

Sednul jsem si poslušně jak chtěl a usmál.jsem se,pak sem se natáhl do lehu a zavrněl... "Povídej" usmál jsem se a pozoroval ho.

"No tak je mi 19 zatím mě vyhodily z 3 škol za ,,sexualní harašení,,ale ted jsem se jaksi změnil a nevím čím to je asi tebou"to poslední jsem zašeptal "No a moje matka je američanka a otec je japonec no..a taťka vlastní nahrávací studio takže máme dost peněz aneb jsem rozmazlený jedináček" zakřenil jsem se na něj "tak co budeš chtít něco sladkého?Jo a taky se chci o tobě víc dozvědět " vyplázl jsem jazyk

"O mě? Nejsem zajímavý." Zazubím se na něj. "Ze tří škol Páni, ty jsi hodně nadržený co?" Ušklíbl jsem se a šťouchnul do něj. "Povídej, nějákou historku. "Zasmál jsem se. "O tom jak jsi někoho zbalil,rád si poslechnu na co si mám dát pozor." Doufám že mu došlo že jsme nenápadně naznačil že už si nechámjeho nabalování líbit, tedy doufám že mu to došlo.. no..spíš chci aby mu to došlo. "A to že jsi jedináček neznamená že jis rozmazlený ne?"

Ušklíbl jsem se "Um..ale já stejně chci o tobě všechno vědět" dál jsem mu ruku kolem krku "Hm..jo jsem dost nadržený,ale žádnou historku neřeknu nejsou moc milé a nemusíš se bát na tebe nic z těch hnusných věcí neskusím na to si pro mě moc duležitý" takže už nebude odporovat ještě že tak fakt jsem si připadal jak uchyl.Nejradši bych si ted dal společnou vanu,ale radši to nenavrhnu buhví co by si myslel."No ale já vím že rozmazlený jsem" mrknul jsem na něj.

"Přiznat si chybu je první krok k úspěchu." Vydechl jsme mu do tváře a ušklíbl se.Pak sme se sklonil a vymanil se jeho ruce.Usmál jsme se jak sluníčko a lehce do něj strčil,tak spíš přátelsky. "A co bys chtěl vědět, ..rozmazlený jedináčku."Vyplázl jsem na něj jazyk a dal tam na obdiv že můj jazyk je pirsingen netknutý. Zasmál jsem se a opřel se o ruce, a čekal co z něj vypadne.

Zasmál sem se nad jeho sladkým chováním "Rozmazlený jedináček alá uchyl by rád věděl jestli máš sourozence,co rád děláš a jestli chceš nějaké sladké" vstal jsem naklonil jsem se k němu a zavrněl mu do ouška."Joo a chutnaly rodince ty zakusky?" vzpomněl jsem si že jsem mu poslal trošku větší krabičku domů.

Usmál jsem se. "Jop,chutnaly.Hlavně sestřičce." Zazubil jsme se na něj. "Díky, bylo to milé. Ale bylo mi trochu blbí že sem ti za to nic nedal.. "Zčervenal jsem. "Ehm... Ale nic mě nenapadlo."Zasmál jsem se a doufal že to přejde bez komentáře ...héé... "A pane úchyle ,víte že já o vás vím v tohle ohledu pěkné prd? Co chutná tobě?"

Políbil jsem ho na rty "Sladké moc nemusím ale rád ho kupuju spíš miluju jahody a šlehačku když ji mužu z někoho slízat" uculil jsem se a dal mu na palici svoji kšiltovku.Vypadal v ní roztomile vytáhnul jsem mobil a rychle ho vyfotil "Super a mám novou tapetu" nastavil jsem si tapetu a trošku z dálky mu to ukazal aby mi mobil nevzal.

Zrudnul jsem a stáhl si čepici do obličeje. "Néé,jejíž smaž to!"Vykvíkl jsem a koukal na fotku,na které sem vypadal jak pako. "Prosííím!"Skočil sem na něj s zoufalém pokusu mu mobil vzít. "Nikkóó,"Natahoval sem ruku ale jeho byla delší, až teď mi došlo že na sobě ležíme ašijeme sebou jak ryby na suchu. Nafoukl jsme tváře. "Je to hnusná fotka."

"Mě se ta fotka líbí!" stál jsem si za svým až po chvilce jsem si uvědomil že leží na mě sladce jsem se usmal a znovu ho políbil."Ale jestli chceš znovu si tě vyfotím ale nahého" rukou jsem mu zajel pod tričko a lehce ho lechtal."Nechceš si dát vanu?" šibalsky jsem se na něj usmál.

"Abys mě okukoval, he."Ušklíbl jsme se a pohnul stehnem ,které jsem měl u něj mezi nohama,což jsem si uvědomil jak koukám dřív než on. Pohyb jsme zopakoval,ale dělal jsem že nic. "A stejně až se nebudeš dívat tu fotku smažu." vyplázl jsem na něj jazyk abych dokázal že jsem si nevšiml že moje stehno se otírá o jeho rozkrok. "A zapomeň,nesnáším foťáky."

Moc dobře jsem si uvědomoval že schvalně stehnem otírá o muj rozkrok bylo to dost přijemné jenže problém byl že se mi za chvilku postavý "Jak chceš pujdu do vany sám" jazykem jsem přejel přes ten jeho a rukou ho stahl pod sebe "dej mi jen chvilku" usmál jsem se vstal a šel do koupelny ani jsem nezamkl klidně mi muže do koupelny vlést vlastně jsem doufal že přijde za mnou.Vyslíkl jsem se a dal napouštět vanu.

"Mám ten pocit jen já,nebo chceš abych za tebou přišel?"Zavolal jsem se smíchem a vztal z postele, po cestě sem si sundal triko a hodil ho na postel. Nevím proč ale on mě tak dřáždí, letmo sem se ušklíbl a vlezl do koupelny, zavřel dveře a schválně nechal zámek hlasitě cvaknout, neotočil se, byl v předklonu a napouštěl vanu, došel jsme za ním a chybil jsem ho za boky. A letmo se naklonil nad něj. "Já měl za to že ty jsi ten co někomu jen tak zadeček neukáže." Letmo sem se ušklíbl a naklonil se nad jeho ouško. Nevím proč,ale on si hraje ..tak já budu taky.

Když cvakl zamek lekl jsem se ale edal jsem to moc najevo a navíc mě překvapilo že se mě dotýka sám od sebe a že má tak sladké řečičky."Ty jsi vyjimka tak si toho važ" vana byla už napul napuštěná dal jsem do vody ruku a šplíchnul mu hodu do obličeje."A já si zase myslel že nejsi typ kluka co za mnou pujde dobrovolně do koupelny" otočil jsem se a rozcuchal mu vlasy.

"Um, možná budu taky samé překvapení."Zasmál jsem se a setřel si kapky ze rtu a nosu. "A stále je tu možnost že mě vyplašíš a uteču, "Zašklebil jsme se a když se ke mě otočil letmo sem do něj strčil,skoro by spadl, to sem asle nechtěl ,tak sem si ho za pas přitáhl zpátky. "Víí, vlezeme tam než bude voda studená nebo nám jde o to osvěžení? "Zasmál jsem se.

Kouknul jsem na něj "Víš klidně mužeme do vany ale sundej si gatě" zasmál jsem se oddělal zesebe jeho ruce a vlezl do vany přitom jsem se debilně culil a sledoval jak se trošku červená.Doufám že při nebo po koupely něco bude už to dlouho nevydržím to je jak kdybych abstinoval a to už skoro dva týdny byl jsem z toho i trošku nervozní nechci po něm vyjet.

Vysklékl jsem se, neříkám že se stydím.Ale předním se necítím tak jistě jako před všemi předním, vlezl jsem do vany a zavrněl, miluju teplou vodu, rozčeřil jsme rukama vodu a usmál se."Skvělý nápad." kouknul jsme na něj, měl vlhké vlasy a celé tělo orosené stoupající párou z vody.. Errmm.. Sakra.Vypadá tak sexy.

Naklonil jsem se k němu pohladil ho po tváři a něžně políbil "Um..nevadí ti to?" zadíval jsem se do jeho fialových očí a lehce se dotýkal jeho tělo.Bohužel mě vyrušilo to vzrušení z něj tvrdnul mi a to nebylo moc dobré budu muset si vyhonit a to dost rychle jinak bych byl schopny mu ted rozmrdat zadeček."Em mohl bys mě nachvilku omluvit?" začal jsem vstavat a nažil se ho držet dole.

"A co když nemůžu."Stáhl jsme ho spátky k sobě,ale zády k sobě a posadil si ho jaksi na klín, zadržel jsem vzdych jsi se otřel o mou nabuzující se chloubu, bylo mi příjemným zjistěním že na tom byl stejně, stále sme ho za hruď držel u sebe a vnímal jak trhavě dýchá ,myslím že se řervenal,vííí on se červená. Tak to je na mě moc, je vážně sladkej. "Mohl bych ti pomoct, "Zavrněl jsem a letmo přejel rty po jeho krku. "Ale něco za něco."

Vzdychl jsem nevědomky trochu víc nahlas "Nechci aby sis myslel že jsi děvka" trochu jsem sklopil hlavu bál jsem se toho co si bude myslet "C-co bys za to chtěl" jeho rty mě ještě víc rozpálily už se dlouho nebudu ovládat nevím co mám dělat je to přijemné až moc jako by to byl sen.Zase jsem vzdychl a zrychlil se mi dech.

"A co když si to už nemyslím,"Přitiskl jsme své rty na jeho krk a přejel po něm jazykem až k ouško na které sem fouknul. Pohladil jsme ho po ho břiše a po stehnech, drou rukou sme ho držel za hruď a jedním prstem přejížděl přez bradavku. "Já si to vyberu později."

To mě zaskočilo on už si to nemyslí na chvilku jsem přestal dýchat byl jsem v šoku,ale když projel prstem přes bradavku neodolal jsem a zastenal slastí."Později?Tím chceš říct že semnou chceš něco vážnějšího?" styděl jsem se na něj podívat ale musel jsem vidět jeho oči ikdyž jsem byl červeny a mje oči byly rozzářené štěstím a blahem.

"Jsi neuvěřitelně rozkošný."Vydechl jsem a pohladil ho po stejně až skoro k zadečku. "A možná že chci,vadí ti to?" nechtěl jsem slyšet odpověď,chtěl jsme si myslet že to chce taky brát vážně.Takže sem ani nechtěl aby odpovídal, nakonec jsme se rzhodl ho netrápit a přejel jsme prstem po jeho špičce a pritřel ji mezi palcem a ukazováčkem.

Naklonil jsem se k jeho oušku "vubec mi to nevadí začínám být na tobě zavislí" vzdychavě jsem zašeptal a užíval si každého jeho dotyku.Přitom jsem citil jeho chloubu jak se o mě otírá "Si dost skušený si seme?Protože já seme jsem " usmál jsem se otočíl celý k němu a vášnivě ho začal líbat.

"Hai, to jsem."Ušklíbl jsme se na něj a sjel rukama ze zad na zadeček když se otočil a začal mu polibky oplácet, natiskl ho na sebe a vklínil mezi nás ruku a začal o sebe třít naše mužství, líbilo se mi jak vzdychá. Opravdu moc a navíc mě hrozně potěšila jeho odpověď. Závislí na mě? Spíš já na něm, ...

Líbí se mu jak reaguje asi ustoupim a nechám ho být semečkem "Řekni moje jméno tím svojim kawaii hlaskem" vzdychl jsem mu do obličeje pronikl jsem mu jazykem do pusy a hrál si s tím jeho po chvilce jsem obličej odtahl a čekal na to až to řekne až uslyším jeho hlasek rukama jsem ho obejmul a hladil po zadech.

"A co za to? Řekneš moje?" Vzdychl jsme mu do ouška a rukou se stále činil mezi námi, podíval jsme se mu do očí a políbil ho, otřel jsme se o jeho rty ,svými a vnikl mu do pusy jazykem, něžně jsem je zkoumla a poté se od něj odtáhl,natáhla se mezi námi slina. "Nikko."Vzdychl jsme a možná i zčervenal,tohle mi vždycky přišlo strašně sexy,nevím proč. Zvedl jsme oči ze sliny která byla tak tenoučká že už praskla do jeho očí a pousmál jsme se. "Nikko."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yui-chan | Web | 30. dubna 2013 v 17:11 | Reagovat

Awwww, naprosto super skvěle dokonalej díl :33

Btw, NÁZNAK yayoi?? xDD

2 Dí de Fast | Web | 2. května 2013 v 16:29 | Reagovat

Úžasný diel :-D Sú tak sladký *w* Doslova ich zbožňujem ;D Teším sa na pokračko :-D

PS: Poslala som ti žiadosť ;-) Môj FB- Dan Kleinová ( Dí )

3 Hotaru | Web | 4. května 2013 v 12:52 | Reagovat

Já ty kluky miluju *-* Jsou strašně kawaii ... Strašně se těším na pokračování *-* Holky, píšete vážně skvěle :3

4 Stella S-E | Web | 5. května 2013 v 17:59 | Reagovat

Ti dva jsou užasní *hvězdičky v očích* a jako to se dělá takhle to utnout :D holky jen tak dál :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama