Tóny v bráně - 1:.Kapitola

12. dubna 2013 v 20:28 | ««Tayusha»» |  Tóny v bráně - For Dí de Fast
Ano,bohužel jsem zjistila že je to moc dlouhé,tak to sem hdoím po takových menších kapitolkách,čekám že to bude na tři čtyři díly.. :) Snad se bude líbit,vím že to strašně dlouho trvalo TwT ..Gomenosai Dí de Fast. (*DiDi*)

Postavy:

Max
Zyan
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQviLU-Z-Ef4f-zgOULCdr9a4PhDHsnlLbK4xHJr3_PsdbfANrt
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTUmq5FHHyFGSo0r_2Pgd9gjRXUkc2Qy0iFxk7nc7lplH86c2MLlA...

Každý má v životě něco co jej činí šťastným,veselým a hlavně,co jej dokáže vždy nabudit do lepší nálady,zahřát mu srdce a tváře.Hudba ,smysl života? Pro mě určitě.
Rytmus... Tón... Křik srdce... Láská v duši a ruce rozletíjící se do taneční pózy,otočka a výpad.Rychlé trhnutí hrudníkem a poskočení.Tanec.
Paličky se rozutečou po bubnech, raz ...dva.. tři,čtyři ..pět!!Hrdlo křičí,hudba zní,ruce udávají rytmus a sílá v nich tón.Činel zakončí serenádu kterou ruce s paličkami předvedly,a silný úder do největřího bubnu ktojící na štorc.Konec.Nebo nový začátek?

....

Raní slunce se vkradlo do potemělejšího pokoje.Sjelo ze stěn až k podlaze a osvítilo místnost.Postel ovšem byla prázdná,přesto majitel stále chrupkal.Skopojeně oddechoval s rukama složenýma na stole a hlavou o ně opřenou.Černé kratší vlasy spadaly podél rukou i na stůl.Když světlo osvítilo i mě,zavrtěl jsem hlavou a otočil ji na druhou tsranu,v zoufalém pokusu schovat očka do tmy.Nepomohlo to a světlo mě nakonec vylákalo ze světa snů,který tolik miluji.Ve snech můžete dělat co chcete,být kým chcete,zažít to co jinak nejde,co je jinak nemožné.

....

,,Paličáku."Urazila se červenovláska a dupla si.Uraženě pozorovala chlapce před sebou který si schoval pramínek vlasů za ucho a zamrkal na svět dvěma modrýma očima.
,,Řekl jsem ne,tak ne.A nepřemlouvej mě."Ohradil se klidně a zavřel skříňku.
,,Ale je to jen jednou za rok,a je možné že příští rok už to nebude.No ták.Pojď se mnou."Přemlouvala ho dál.Moc si přála blondýnka vytáhnout na festival jara.Měla lístky a moc se tam těšila,hlavně kvůly tomu že byla šance sebou vzít blondýnka,do kterého byla jako každá druhá,i ona zakoukaná.

...

Došoural jsem se do školy a otevřel skříňku,přezul se a vyslékl z mikiny,spravils i košili a vzal si věci na hodinu,netrvalo mi to dlouho ale stihl jsem postřehnout a poslechnout si rozhovor Zeyna a Rosset.Ušklíbl jsem se.Ten kluk je buť úplně blbí,nebo je jen opravdu tak arogantní.Egoista jeden.Kdyby byl na místě kdokoli jiný,okamžitě by Rosset kývnul a ještě by děkoval.Ovšem on? ..Pche.

,,Ale ale,kdopak to poslouchal a myslel si že je to nenápadné."Ozvalo se mu posměšně za zády.Protočil jsem oči a stočil na něj pohled.
,,Copak chceš,bloncko?"Ušklíbl jsem se.
,,Neříkej mi tak!Mám hnědé vlasy!"Křiknul hned zpátky naštvaně a arogantně.Cvrnknul jsem ho do čela a zasmál se.
,,Leda ve snu Zayne.Raději si jsi pozbírat své Ego co už nemáš kam nacpat a šourej do třídy,hledala tě i Petty."Otočil jsme se,zavřel skříňku a chystal se odejít.Chytil mě za rukáv a prudne otočil na sebe.
,,Ach,promiň.Že bych tě urazil?Vypadáš že každou chvíly vybuchneš."Zašklebil jsem se mírně posměšně.On však nahodil arogantní pohled.
,,Raději drž pusu,než přez ni dostaneš."Zasičel jedovatě.
,,Sklidni si nervy a zařiť si doučování z fyziky."Protočil jsem oči, svou poznámkou jsem chtěl poukázat na náš velikostní rozdíl,který čítal skoro 10 centimetrů.Zrudl vzteky.
,,Velikost není síla!"Broukl vztekle.Raději jsem se ho rozhodl ignorovat,s ním se nikdy nedá mluvit normálně... Odešel jsem do třídy,díky bohu že alespoň tam se na něj nemusím dívat.Pche.

Chílilo se k poslednímu zvonění,už jsem se trochu netrpělivě vrtěl.Neměl jsem ani tak hlad nebo chuť jít domů,spíš sem se těšil na tréning.

...

Nebylo to ale niják … no nebylo to prostě podle mích představ,měl jsme pocit že mi všechno padá z rukou ..v tomto případě mezi rukama profrčí.Jsme brankář a tohle by se mi nemělo stávat.Ostatní si asi všimly že jsme z toho byl špatný,no nevím,ale mě to štvalo.Občas sem si musel skousnout ret aby naštvaně s tím míčem nešvihl o zem.Povzdychl jsem si když tréning skončil,těšil jsem se domů do sprchy.Odcházel jsem,ale měl jsem zvláštní pocit,že mi něco chybí. Chtěl jsem se vrátit,ale při pohledu na mobil a klíče sem si řekl že to asi nebylo nic důležitého.

To jsem se spletl...

"Sakra,sakra,sakra!"Nadával jsem a šmejdil v tašce. "Kde jsou.."Špitl jsem zoufale a začal hrabat i v tašce do školy.Nemohl jsem je najít.. Moje paličky od bicích.To je snad naschvál.

"Ding dong..."
"Co to bylo?"Nastažil jsme uši jak lasička a zaposlouchal se. "Ding dong.." zvonek.Seběhl jsem dolů a otevřel dveře, stál tam- "No to snad ne, vrať mi je!"Měl moje paličky!! "Vrátit? A proč myslíš ,že jsme tu,uhni.."Odstrčil mě z cesty a vešel. "Co si ymslíš že děláš?!"Vyjel jsem na něj z ostra.Niják to s ním nehlo to mě asi naštvalo ještě víc. Arogantní,blbí,rozmazletý,rotálně rozkošný- Počkat ..co? "Co máš zase za problém?"Podíval jsem se na něj naštvaně. "nemůžeš mi je vrátit-"Otevřel jsem dveře."-a vypadnout?" Zvedl jsem důležitě obočí a ukázal ze dveří. "Nemůžu."zazubil se zaplul mi do obíváku. Sakra! Doufám že to nikomu neřekl,no to by mi chybělo,aby všichni věděly že hraju.Už tak mě mají za pako co se přihlásilo na hudebku. Šel jsme za ním.

...

Drzost!!Seděl na mém gauč,v mém obíváku a přpínal moje kanály na televizi. "Vrátíš mi je už?Abych tě mohl vykopnout ze dveří?"
"Ne." ...ten mě tak štve ten kluk!
"Co za to?"Zamával paličkama a zazubil se zlomislně. "Tě nezabiju."
"To bys ani nedokázal.."Řekl arogantně a pal si nohu přez nohu. "Mám takovej návrh.."ušklíbl se. To zase bude blbost.. Sedl jsem si k němu. "Tak co to je?"

"Na to zapomeň!"Vyletěl jsem a začal pomalu rudnout vzteky. "Ale no ták,neříkej že-"Zacpal jsme mu pusu. "Zavři zobák,bažante!" zamračil se na mě a pak se začal smát, přiblížil jsme k němu svůj obličej a zahleděl se mu nenávistným pohledem do očí. "ty škvrně sprosté.."
"Nejsem škvrně!"Začal mávat rukama a rozčilovat se.Byl vlastně docela roztomilí jak tam rudnul vzteky.

...

"Říkám ti že ne,tak už se o to nepokoušej!"Snažil sem se mu utéct,ale seděl mi na zádech a tahal mě za vlasy,což strašně bolelo. "Prosíííííím!"Vyjíkl náhle a začal pokňukávat jak raněné štěně. "Ne!"
"Prosíííím!"
"Ne!"
"Prosííím, …" Znělo to jinak..znělo to prosebně, pustil mě a sednul si zpátky. "Jen..jednu.."Špitl. "A dám ti navždycky pokoj, už se po tobě nebudu vozit,"Mňouknul. Zčervel jsem,on na povel taky. Sedl jsem si zpátky,a chvíly bylo ticho. "A..vrátíš mi ty paličky?"
"U..uhm."Kývl nepatrně hlavou a stále rudy dělal pohledem díru do podlahy.Chudák podlaha,ode mě už tam taky pár dírek bylo.. Podíval jsem se na něj, on letmo na mě a hned ucuknul a rozkočně zčervenal. "Tak jenom jednu."Protla moje věta ticho místnosti a myslím že jsme oba na chvíly ani nedýchali. "A jenom kvůly těm pličkám."Řekl jsem.Stočil na mě pohled.Kývnul jemně hlavou.Přiblížili jsme se k sobětváří, on červenal až za ušima,já doufám že tolik ne,...by byl pěkný tra- ..pěkný.. pěkný, má nádherné oči.Sakra! Vzpamatuj se!Nad čím to přemýšlíš?! Už se naše rty skoro setkaly,když jsme se na sebe podívaly a oba pomalu začaly zavírat oči, potkaly jsme se v polibku.Myslím že to vážně bylo poprvé.U něj, jelikož tam jemňoučké a ostýchavé rty se jen tak nevidí. Lehce jsme přejel jazykem po jeho rtech ,vím že se chvěl.Nevím proč,možná má strach,možná ho i tohle vzrušilo,což by byl asi průšvich.

Ani nevím jak se to semlelo,každopadně najednou jsem neměl triško a on taky ne, líbali jsme se.Vášnivě a dravě,jako bychom toho druhého už nikdy neměly ani spatřit.TOosice ne,ale tohel už se ani znovu nikdy nestane.Což..mi z neznámého důvodu,bylo líto.Už se netřásl,naopak,vyklubal se z toho docela odvážný objev.
Když se naješe jazyky znovu potkaly v propletené hře o nadvládu. "Maxi.."To slovo se odrazilo od stěn,bylo ticho,jediné co bylo slyšet byl zvuk líbání a občasný tichoučká vzdech.Pohladil jsem ho po břišku.Jeho tichý oddech,mi bohatě stačil abych věděl zda se mu to líbí nebo ne.Jezdil jsem prsty po jeho bříšku a zkoumal jimi každý malinký záhyb,mapoval jsem mu celé lehce vypracované břišní svalstvo.

"Maxi!"Kníkl když jsem ho políbil na bříško,celý se zatřásl.Nevím co se mi hodilo hlavou,ale on byl tak.. tak nádherný, chtěl jsem ho celého prostudovat, ..naprosto celého. Slíbal jsem kužů na celé jeho hrudi, bříšku i krčku,laskal jsem ho jazykem a udělal mu dva nebo...no dobře,určitě jich bylo víc, červených flíčků , jemně jsem ho kousl a pk místečko ošetřoval jazykem, hrál jsme si s jeho ouškem a poslouchal jak prudce oddechuje a sledoval jak se kouše do rtů a snaží se zadržet vzdychy. Jak jsem se sakra od nenávisti dostaly na můj gauč do téhle polohy?

"Maxi.. polibek."Špitl a červenal, hladil jsem ho rukou po rozkroku,na kterém ale stále byly kalhoty a trenky, a rty mu olizoval a opečovával bradavky,usmál jsme se a vytáhl se k němu a políbil ho, naše jazyky se propletly a moje ruka vklouzla pod jeho kalhoty i trenky, sevřel jsem ho nežně v ruce. "M-maxi.."Vzdychnul,první vzdych za dnešek který nezadržel, pootevřel ústa a přivřel oči, ..byl k sežrání. Sklonil jsem se k něho krku a zulíbal jeho krční tepnu až přez hruď k bříšku,stáhl jsem mu kalhoty a chytil mezi zuby lem trenek, zrudnul a vzdychnul, stáhl jsem mu přez zadeček a rukou až dolů,usmál jsem se na něj. "jsi nádherný,"nahnul jsem se nad jeho rty a obdařil ho něžným polibkem,obmotal mi nožky kolem pasu a vzdychal mu do ušt,když jsme uchopil do ruky jeho chloubu.V hlavě jsem měl prázdno,nezajímalo mě nic jiného než on.. tenhle okamžik.

"A-ach.. A-r.. M-maxi"Vykřikl když mi vyvrcholil do dlaně, usmál jsem se na něj a políbil ho, prudce mi oddechoval do úst.Vzal jsme si ubrousek a otřel ho a svou dlaň,natáhl jsme mu trenky a sedl si na gauč normálně, on zrudnul a rychle se taky posadil,chvíly bylo ticho.. On jen v trenkách ,moje triko na lustru.. bezva chvilka. "Emm.. Vrátíš mi ty paličky?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yasuko-chán | Web | 13. dubna 2013 v 13:53 | Reagovat

Povedlo se ti to!:33
já fakt na Yaoi nejsem,a le tohle sem přečetla!":3 baví mě to číst^^ muhaha.
piš dál!:D

2 Tamao Hyuuga | Web | 14. dubna 2013 v 6:43 | Reagovat

To je suprové!!!

3 Sachiko | Web | 14. dubna 2013 v 17:03 | Reagovat

Píšeš naozaj úžasne ^o^

4 Sachiko | Web | 14. dubna 2013 v 17:05 | Reagovat

Jaj a zabudla som xD Na blogu je zápis do poviedky, tak sa choď zapísať ;) Čítala som tvoj komentár že máš záujem v tej poviedke vystupovať :)

5 Dí de Fast | Web | 14. dubna 2013 v 17:42 | Reagovat

To je úžasné !! Super :D Som nadšená !!! *w* Nič lepšie som ešte nečítala :D Mám novú obľúbenú poviedku ;D Teším sa na pokračko !! PS: JE to DOKONALÉ !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama