6:. Kapitola - Mnmmn.... Nikkó

11. června 2013 v 16:14 | ««Tayusha»» |  Not typical
Nýýb... ^^
Další, zatím poslední sepsaný díl, nový není, takže nic nečekejte, dokud si Katsumi a já nenajdeme čas ,napsat další >< ...
Což nevím kdy bude, >< .. ~~ Hezké čtení.. :)

Šibalsky jsem se usmal vtal jsem a vylezl z vany Miško byl trošku překvapený.Otevřel jsem dveře koupelny vrátil se pro Mišu vzal jsem ho do náruče a nesl na postel.Když jsem ho položil na postel vlezl jsem si na něj rozkročmo potom se k němu sklonil "Ty slaďoučký Mišáčku" zašeptal jsem mu do ouška a jemně ho do něj kousl.Rukou jsem sjel dolu do jeho rozkroku a pořádně ho dráždil.

Zavzdychal jsem, jeho ruka byla víc jak zkušená, pohladil jsem ho po břiše a sjel také k jeho klínu,hrál jsem si se špičkou a nakonec jej vzal do ruky ,dráždil jej a třel. "Tak Mišáček,jo"Usmál jsem se lišácky a přitáhl si ho za týl pro polibek, začaly jsme se vášnivě líbat a já už to nevydržel a přitáhl si ho blíž k sobě a stiskl mu zadeček.

"Nějaký nadržený nemyslíš?" zasmal jsem se a dál ho dráždil "myslím že už to dál nevydržím" zastenal jsem jemně jsem zaryl nehty do jeho zad a snažil se to co nejdýl vydržet .Toto není dobré nedokážu už normálně myslet jediné na co myslím je on.

"Neříkej to slovo." vydechl jsem a přitiskl ho k sobě, do objětí, netuším ,jestli to tak hral on,ale já se na víc nezmohl, políbil jsem ho na krk a přejel jazykem po jeho krční tepně a udělal mu červené znaménko.Snad se nebude zlobit. Stiknul jsem mu znovu zadeček.Hladil jsme ho po zádech až na zadeček,zajel jsem až k jeho otvoru a jemně na něj zatlačil prstem. Líbal jsem mu krk a druhou rukou mu dělal dobře. "Nikko.."Bylo to jako pronesení do větru,ale když jeho jméno chutná tak krásně.

Když mi zatlačil na otvor vzrušením jsem se prohl v zádech a zastenal asi dost nahla protože jsem z chodby uslišel jak někomu padnul tác.Pousmál jsem se "to mi děláš naschvál?Takhle rozpálit mě nedokázal ještě nikdo" jemně jsem ho kousnul do klíční kosti a na krku mu udělal cucflek.Ten mě zabije usmál jsem se pro sebe.Jak to tak vidím ráno nebudu schopný vubec vztát z postele budu mrtvlka.

"To mě těší i děsí."Pousmál jsem se a olízl mu ouško, vnikl jsme do něj prvním článekm prstu a čekal jeho reakci,když nebyla bolestivá,pokračoval jsem, opatrně a pokud možno něžně, nehodlám ho zítra poslouchat jak jde a skuhrá ženemůže chodit, i když by to asi vypadalo sladce,kdyby chodil jako tučňák. Usmál jsme se a políbil ho, vzal jsme ho celého do ruky a začal třít, musím uznat že byl rozhodně větší než je průměr.Vlastně,pochybuju že by se s ním dostal do nezkušenýho.Takže to asi nebylo nic hezkého dostat se mu pod ruce. postavil jsme ho tak aby stál an kolenou a políbil ho na klíní kost a sjel vhkou cestičkou k bradavkám a začal je olizovat a tahat za ně.

Zasténal jsem "Mišáku jestli mě bude bolet zítra prdel zabiju tě" zvdychl jsem.Bylo to dost příjemné šlo poznat že je dost skušený.Snad jak říkal že by chtěl vážný vztah je pravda."Připadám si jak led zachvilku se rozpustím ale rozkoší"

"Jsi sladkej."Zavrněl jsem a políbil ho.Když jsem v něm měl celý prst přidal jdem druhý, pozorně sem sledoval jestli ho to nebolí a líbal ho na krku a na oušku .i na tváři. Abych odvrátil pozornost.. má ruka se stále činila v jeho klíně. Když se mi zdál dost připravený posadil jsem ho opatrně na sebe.Neprotesoval, přetočil jsem ho pod sebe a přirazil do něj. "Kdyby to bolelo řekni." Sklonil jsem se k němu a začal se pohybovat,ze začátku pomalu pak rychleji.

Ucitíl jsem v prdelce tlak ale šlo to vydržet."Už vím jak se citili chudáci podemnou" zasmál jsem se a dál si užíval tu rozkoš ze sexu zasténal jsem hodně nahlas a trošku si připadal trapně.Najednou mi zakručelo v břiše do prdele eště větší trapas ten mě zabije a schvalně mě opícha tak že ze mě bude zítra tučňák.

"Ty máš hlad?" políbil jsem ho letmo na bříško. On nejedl? Proč? .. pravda,zatím sem ho jíst neviděl... Zvedl jsem oči k němu a pohladil ho po břiše.Ale musím uznat že vzdychá naprosto nádherně.Sakra.... nad čím to přemýšlím >/////< ... Ale já nevydržím moc dlouho setrvat bez pohybu. Ale je mi blbé do něj přirážet a na něco se ptát.

Usmál jsem se "To neřeš prostě pokračuj jinak ti ho tam strčím já" zavrněl jsem protože mě dost sralo že na chvilku přestal.Ale měl jsem se najíst noco potom něco objednám hlavně něco sládkého je tak roztomilý když mu ze sladkého září očička jak kdyby vidět něco užasnýho.Ucitíl jsem že se zase začal pohybovat a já vdychl.

Nic sem nenamítal,bude mě to zajímat potom.Teď je mi to jedno. pohladil jsem ho po bocích až k pasu a začal se zase pohybovat, do jedné ruky jsem uchopil jeho chloubu dožadující se pozornosti a začal ji třít.Skvěle se ho poslouchalo, bylo to jako poslouchat nějákou úžasnou serenádu,políbíl jsem ho an čelist a sjel jazykem až na krk kde jsem si ho znovu a znovu označkoval,jen ať si každý všimne že jsme tady byl a šáhne na něj někdo jiný a já toho dotyčného zabiju.Přírazy se stále zrychlovaly, až zpříšnili na neunosnou míru, rukou jsme vyrovnával tempo přírazů a neudržel jsem se slastným vzdechům, když mi potřísnil ruku a břicho ,posledním přírazem jsem se udělal i já. Až teď mě napadlo,že se mu asi nebude líbit,že jsme se udělal rovnu do něj.No co už, ... Obmotal mi ruce kolem krku a přitáhl mě k sobě, pousmál jsme se a políbí ho an ouško a objmul ho kolem pasu, otřel jsme si ruku do prostěradla a vystoupil z něj, přetočil jsme ho nad sebe a položil ho na sebe, jeho zarudlé tváře a blaženě unavený výraz mě odzbrojili.

Ležel jsem na něm neměl jsem silu se ani pohnout "za-zabiju tě kdo říkal že se mužeš udělat uvnitř" snažil jsem se řvát ale nešlo to jen jsem to zastenal.Ten má teda kondičku jsem totálně vyřízený."Mišáčku objednáš něco?" zašeptal jsem a položil si hlavu na jeho hruď.Jsem rád že jsem ho poznal už nedokážu myslet na někoho jiného.Až to řeknu Katsu tak bude pískat radostí usmál jsem se pro sebe a zavřel oči.

Usmál jsem se.Čekal jsem to. "promiň." Omluvně jsme se usmál apohladil ho ve vlasech, "Chceš napustit vanu než donesou to jídlo?" Natáhl jsem se pro telefon kterým se volá na recepci s obědnávkou. Jemně jsem mu čechral vlasy. Byl strašně sladkej,takhle hotovej, ale fakt. Takovej ťuňťa. Zvedl jsem telefon a hned se do něj ozvala nějáká baba. "No, něco bychom si daly." Odvětil jsem jí. "Ne..něco k jídlu,žádný zákusky, ..jo.. No třeba" podíval jsem se na něj. "Jíš sushi?"Pousmál jsem se.

Slyšel jsem jak na mě Mišan mluví ale nechtělo se mi odpovídat nebo spíš nešlo to.Usnul jsem na něm nechápu jak mě mohl takhle unavit většínou jsem zvládl 3 kola a ted jen jedno.Dokonce když jsem s ním zmizí moje arogance stává se ze mě blbéj uke ááááá ,mám hlad jenže se mi chce spát no,co pak se najím snad objedná něco dobrého.

"Asi jo." Uchichtl jsem se a vrátl se k sluchátku. "tak to přineste..tak za dvě hodiny,díky." Odložil jsem sluchátko a sundal ho ez sebe, vzal ho do náruče a přemístil ho na druhou půlku postele, sorchul jsme mu vlasy z čela a polibil ho na něj a zakryl, sedl jsem si na druhou stranu a musel jsme se usmát doširoka. Kdo by řekl že mi přinese jedna noc... zrovna s ním.Takový pocit, ..konečně,pocit úplnosti. Kamaráde.. milenče.. Nikko, asi sem se do tebe zamiloval. ...Povzdychl jsem si. To bude ještě asi hodně bolet. odrhnul jsme si ofinu z okna a podíval se ven, ...kolik asi je hodin? Už bude dost. Nejspíš okolo deváté veřeč.. Proč jen mám takové nutkání .. Otočil jsme na něj pohled, pohladi ho po hrudi až k tváří,klekl jsem si a políbil ho na pravidelně vydechující ústa. "Nikko." špitl jsem tiše.

"Um..coje" slyšel jsem svoje jméno ale nechtělo se mi otvírat oči.Nejspíš vypadám dost srandovně chytl jsem ho poslepu a přitáhl si ho k sobě "Nikdy tě nenechám odted si jen muj!" usmál jsem se a zase usnul vážně nejsem schopny se zvednout a jít do koupelny se umýt.Do prdele nechci mít prdel od jeho semene není to moc příjemné když to zaschne.

"Vezmu tě to sprchy." Nechtěl jsme ho budit,ale když se divně zavrtěl a začal od sebe roztahovat nohy,došlo mi že mu to asi není příjemné. Vzal jsme ho pod bedry a pod koleny a donesl ho do koupelny, kopnul jsme do kohoutku a ten se ..světe div se, spustil,nastavená byla teplá, posadil jsem ho do vany,byla tak teplá že se s ní lehce kouřilo,ale nepálila, nalil jsme mu tam nějáké bublinky a píchl ho prstem do tváře. "Vztávej Ťuňťo."sedl jsem si k vaně,opřel si o kraj kolet a položil si na ruku hlavu.

Otevřel jsem napul oči "Co dělám ve vaně?A bez tebe makej a vlez do ní" řekl jsem otráveně a stříkl mu do obličeje vedu."Objednal si to jídlo?" už jsem se aspon trochu dokazal hýbat "Mišane ještě mi prosím dones z kalhot cigarety a zapalovač dík" usmal jsem se ne něj přitáhl si ho rukou blíž a políbil.Je tak roztomilý když se o mě stará jak kdybych byl malé dětsko,když si vzpoměnu jak byl ještě nedávno odtažitý a ted je jak mazlíček chce se mi smát.

Zasmál jsem se. "Hele,já se myl než jsme vlezly do postele.Umyju se doma." Usmál jsem se a vztal. "Hai obědnal, .. a kalhoty máš kde? "Letmo jsem se ušklíbl a rozešel se zpátky do místnosti s postely a začal je hledat, .. ty woe..kde jsou?! Neják se mi je nedařilo najít.Myslíte že mě zabije když je nenajdu? ...Um ,podle jeho nasraného výrazu co na mě hazí z vany asi jo.Zazubil jsme se jak totální neviňátko "Hehe..." Jo zabije mě.. Kurva! Zvedl jsme hlavu ke stropu,ne..ani na lustru nejsou. Tý jo..že by vzaly roha? ..No mě třeba stále utíkají levé ponožky.. ale vždycky levé! ..na zabití -.- …

"Už si je našel?" zavrčel jsem do prdele potřebuju nikotin."Já se na to mužu vysrat" vstal jsem a šel si to najít sám snažil jsem se normálně chodit ale kurva to tak bolíí debil zkurvený chudák moje prdel jsem zvědavý jak by se tvářil on kdybych mu do prdele narval svého Frantu asi bych mu rozthl prdel -,- ..Koukl jsem na skříň "kurva co dělají moje kalhoty nahoře na skříni Mišane si normální snad si mi nezlomil ciga" šel jsem si pro kalhoty a vytáhl krabičku když jsem ji otevřel polovina byla zlomená "máš štěstí ža tam ještě nějaké jsou nezlomené" vytáhl jsem si jednu a zapalil si.

"Ale nechovej se jak zavislák a nekapej tu všude, "Ukázal jsem na mokré kapičky za ním. Rozkašlala jsem se a tak jsem si zacpal ruku, nechci se hned ze začátku hádat. Co už, tak kouří no.. to se vsákne. Když se vrátil i s cigaretou do vany, pousmál jsem se a našel svoje věci,doteď jsme měl jen trenky, ..oblékl jsme si zbytek a zjistil že mí triko je slušně zmačkané jak kdyby ho někdo žvíkal.. Povzdychl jsem si. Zajímalo by mě kdy donesou to suší,uř je to určitě alespoň hodinu co jsme tam volal.. šel jsme ke sluchátku a urychlil,to kdy to mají přinést. Vrátil jsme se za ním a sedl si na okraj vany. "Jak dlouho už kouříš? " Pousmál jsme se, aby mu to nebylo divný že se ptám.

Ponořil jsem se celý až na ruku s cígem pod vodu po chvilce se zase vynořil "Od patnácti ..Cos objednal za jídlo?" koukal jsem na něj už byl skoro oblečený.Ušklíbl jsem se "Neříkal jsem at deš do vany za mnou?" koukál jsem na něj otráveně "Pak pujdeš domu nebo pujdeš ke mě?" sedl jsem si a obejmul ho kolem pasu asi jsem mu zamokřil oblečení co už přinejhorším mě seřve zakřenil jsem se spokojeně.

Od patnácti? Um, fajn,to ...je sice docela brzo ale né tak moc. Ježíš! Přestaň se mu srát do života! (mluví na sebe) ... usmál jsem se. "Suchi,ptal jsem se jestli ho máš rád,ale neodpověděl jsi mi." poklepal jsme si prstem na tvář a rozkošně se zakřenil, jestli ho nejí sme v prdely.. hééé.Když mě obejmul,zamokril mi to zmačkané triko..no co už. pohladil jdem ho po mokrých vlasech a rozčepířil mu je. "Netuším, proč? Chceš někam jít? Naši ani neví že jsem měl někde zůstat přez noc,doufám že jim to Tayo řekla. "

"Hmmm..sushi...Máš štěstí chutná mi" usmál jsem se na něj pustil jsem ho a vztal.Při vylízání z vany jsem do vody hodil dokouřenou cigaretu a vzal jsem si ručník."Poslouchal si mě?Ptal jsem se jestli pujdeš k sobě domu nebo ke mě" políbil jsem ho a pak jsem odešel do vedlejší místnosti pro oblečení když v tom někdo zaklepal na dveře to bude asi o jídlo "Mišánku di otevřít jsem ještě nahý".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vickey | Web | 11. června 2013 v 16:47 | Reagovat

ahoj,eh, bývalé SB :D možno si ma pamätáš(pravdepodobne nie)z blogu darkecodoggie, chcem ťa len informovať,že s blogom končím,ale neruším ho :) ak chceš tak si môžeš čeknúť môj tumblr: http://vickeychan.tumblr.com/
ďakujem! :)

2 Dí de Fast | Web | 11. června 2013 v 19:20 | Reagovat

Júú! To bolo super *w* Aw milujem yaoi *pervert smile* tie scény och *nosebleed* Som rada ,že sa dali konečne dokopy ;)

3 Dí de Fast | Web | 11. června 2013 v 19:20 | Reagovat

Júú! To bolo super *w* Aw milujem yaoi *pervert smile* tie scény och *nosebleed* Som rada ,že sa dali konečne dokopy ;)

4 Nana-san (ナナ) | Web | 11. června 2013 v 21:08 | Reagovat

Ty koki, ten je epický! Tento diel sa ti úplne super podaril! umieram! :D :33

5 Yasuko-chan | Web | 13. června 2013 v 11:59 | Reagovat

Tak to bylo boží *.*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama