1:. Kapitola - Syn mého milence, nová objeť.

4. července 2013 v 15:00 | ««Tayusha»» |  Tyrant


Název: Tyrant
Kapitola: No.1
Název kapitoly: Syn mého milence, nová objeť.
Anime: Naruto Shippuuden ( Pouze postavy.)
Žánr: Yaoi ( ♂ + ♂ ), drastické, drama, romantické,
Pár: HL: Obito / Kakashi ; VED: Sakumo / Obito
Zajímavost: Tenhle díl je věnován Kimesukemu, protože mě nabudil napsat další díl. Snad se bude líbit. Enjoy! ♥

Černé vlasy havraní barvy, téže barvy i oči, nyní s škodolibostí na míle z jeho pohledu čiřící, hleděli na chlapce, který měl ruce připoutané k pelesti postele. Rty staršího z nich, jenž dostal už i vyšetřovacím komandem jedné z nejlepších společností na boj proti zločinům, přezdívku 'Havran', se křivily do úšklebku . Na jeho kontě bylo spoustu vražd znásilnění, těla dobytá né-li rovnou v velmi zuboženém stavu.Chlapec na posteli na něj upíral modré oči zalité slzami, které byly i na tvářích však už zaschlé jenom jako slané cestičky bolesti. Měl rozkouslý ret a tělo samou šrámu. Na prostěradlo dopadly dvě kapky z na rozedřených zápěstí. Pouta ho táhla, ale to už bylo chlapci jedno. Všechno už mu bylo jedno. Stratil jakoukoli naději, cokoli o co by se mohl opřít. Stratil všechno. Nezůstalo mu nic. Starší z nich přistoupil k postaly a strhl z ležícího mladíka provizorní přikrývku, s krvavími fleky. Nebyla však jen od krve. Bílé poskvrněné prostěradlo dopadlo ladně na zem, něco ciklo o podlahu. Chlapec zděšením rozevřel oči až mu několik slz uteklo po tváři. Pohledem sjel na muže předním. Vlasy mu spadaly do tváře, takže na něj příliš neviděl. Neopovážil se ani pohnout, protože by si tak způsobil leda tak ještě větší bolest. Neodvážil se nic říct, věděl jak to dopadá když odporoval, čemukoli co muž chtěl.

Přivřel oči a koukl na pouta, modlil se, aby to už dneska konečně skončilo. Aby se stal zázrak. A muž jej už konečně zabil jako všechny předním. Netušil jak blízko je pravdě. Staršího už tohle děcko nudilo. Zlomil ho stejně jako všechny předtím, už na něj nebylo nic co by chtěl nebo by ho lákalo. Ušklíbl se a přiklekl si na postel, natočil jemně mladíkovu tvář k sobě. Rád to dělal. Hrál si na něžného a starostlivého. "Neplač.."Setřel mu slzy. Mladík na něj hleděl, ..zoufale. Přesně takhle si ho totiž pamatoval z doby kdy se do něj zamiloval, to netušil že se nechá takhle zmanipulovat, uteče z domu za ním a skončí takhle. Muž se usmál a setřel mu krev ze rtu, pouta cvakl a chlapcovi ruce byly volné. Mladík na něj hleděl, se zděšením v očích, náhle byl přitažen do objetí a vyzvednut staršímu do náruče, instinktivně se k němu přivinul a zavřel oči. Slzy tekli jako kapky rosy po listcích růže. Věděl že tímhle to končí. Tohle všechno. Ale chtěl si užít ten poslední nádherný okamžik. Muž jej odnesl nahoru a opatrně posadil ho křesla, donesl lékarničku a ošetřil mu všechyn rány, desinfikoval je a zlíbal mu slzy z tváře, pomohl mu se umít a převlékl ho do bílé košile. O kalhotách ani trenkách ,ani nepřemýšlel. Nikdy nikomu ze svých objetí nedovolil je nosit. Chlapec k němu náhle zvedl pohled. Muž na něj také pohlédl, chytil ho za ruku a políbil její rub. Chlapci so očí vběhly slzy. Nechal se na tohle nalákat a skončil takhle.

A teď znovu, zase cítí ten hřejiví pocit lásky. Miluje toho muže, a je mu jedno co se s ním stalo, nedokáže ho nenávidět. "P-prosím."Špitl chlapec a kulhavými dvěma kroky došel až k muži a opřel si čelo o jeho hruď, držel ho za ruku. Starší z nich ho pohladil ve vlasech a přitiskl k sobě. "O co prosíš?"Zašeptal nádherný sametoví hlas do kterého se nejde zamiloval, hladil uši, hladil duši. "Miluju tě."Ozval se zlomený hlas chlapce a jeho ruce pevně objaly svalnatou a tak nádhernou postavu staršího. Ten se ani nehnul, nechal ho ale dám nic neudělal. Proč? On k němu nic necítil. Tohle dělal jenom proto, aby ho mohl ještě naposledy ponížit. Všechno se stalo tak rychle, chytil mladšího za ruku a hodíl s ním o gauč, chlapec překvapen se na ni svalil, nohy mu nesloužili tak jako dřív, navíc byl zesláblí a ospalí. Muž se k němu sklonil a zašklebil se. "Jsi naivní děcko."Zašeptal mu jedovatě do tváře. Chlapec jako by snad čekal že mu řekne starší to co on jemu a objemne ho.. omluví se a bude litovat co mu udělal. Tohle tolik bolelo. Srdce se mu sevřelo bolestí a jeho tvář se skřivila v bolestné grimase.

Krev se rozstříkla na bílou stěnu, ozval se výkřik a pak tupý náraz jak tělo spadlo na zem. Muž si otřel rty od krve. Políbil ho, ..naposledy, něžně, jemně. Přičemž mu jako všem předním vrazil nůž do břicha a vyjel s ním až ke rtům a do oči mu zašeptal: "Jsi jen děvka, nic víc. Všichni jste stejní."Bylo to řečeno tak povrchne, pohrdal tím děckem. Tolik jím pohrdal.

Ranní slunce rozzářilo do bíla a světle modra zbarvenou ložnici, muž v postely se překulil z jedné strany na druhou, aby mu nesvítilo do bličeje.Černé vlasy mu spadly do tvář. Otevřel oči, černé jako noc a hluboké jako vermír a zahleděl se na budík na stolku, uchechtne se a pomalu vztal z postele, protáhl se a chvíly unaveně seděl na postely. Nahodil sladký úsměv a vztal, došel do koupelny ,kde se svítilo. "Ty už jsi vzhůru?" Ozval se trošku hrubší ale milí hlas z koupelny. Černovlásek se opřel o futra dveří a usmál se, nádherný to úsměv, zářiví a šťastný. Kdo by v něm poznal to monstum? Nikdo. "Hai, krásně jsem se vyspal, miluju tvoji postel."Usmál se a objal muže u zrcadla zezadu.
"Moji postel?" Ozval se trošku dotčený hlas staršího z nich a stočil na něj taktéž svůj černý pohled. Černovlásek se zazubil. "Samozřejmě i tebe."Políbil ho něžně na rty a natáhl se po kartáčku. "Dneska tu můžeš posnídat, syn se vrátí až na oběd." Oznámil bělovlásek a stáhl si vlasy po lopatky do culíku, stejně mu jich v předu půlky spadala do tváře. Druhý z nich si právě čistil zuby a jen kýval že rozumí. Měl hlad a nechtělo se mu první domů než se nají.
Zasedli k snídani, když náhle ve dveřích zašramotili klíče. Oba zpozorněli a upřely pohled na zadní dveře kterými se ze zahrady dalo vejít rovnou do kuchyně. Dveře se otevřely a v nich spočinul mladík držící basketballoví míč. Zamrkál na oba černýma očima a nastala chvilka ticha. Bělovláskovi hlavou jako první prolétlo : "A sakra!", naopak.. Černovláskova první myšlenka byla : "Kdo to je? Ten je vážně krásný.".

"Dobré ráno, tati."Zašeptal mladík a uhnul pohledem. Položil míč na linku. "T-ty už jsi doma?"Snažil se to jeho otec něják zakecat. Černovláskovi se na chvíly zastavil svět. Syn jeho milence je nádherný. V jeho hlavě se zrodila nádherná myšlenka.. Samozřejmě taková, která by se nikomu v místnosti krom jeho nelíbila. Vybral si novou obět. "Jo, přišel jsem ráno, spal jsem u Iruky." Odpověděl ledabile mladík a otočil se k nim zády, čelem k lince a dělal, že něco dělá. Ale jemně se mu třásly ruce. Jeho otec to postřehl a snažil se vymyslet co mu asi řekne. " Víš Kakashi-" začal. "Nic mi nevysvětluj, chrápeš s tímhle chlapem, v pohodě.. Čau."Sebral se náhle mladík a odešel bleskurychle z místnosti, že tam dokonce zapoměl i míč. Jeho otec za ním chvály hleděl. "Vzal to dobře ne?"Špitnul černovlásek a bělovlásek ho spražil pohledem který by zavil dinosaura. "Tak promiň Sakumo."Protočil černovlasí oči. "Nech toho Obito, chováš se jak pitomec. "zvedl se starší a odešel z místnosti, šel za svým synem.

Věděl že když reaguje jeho syn takhle je všechno v ..určitých zadních partijích. Zaklepal, ale nikdo ho nevyzval aby vešel, i přezto vešel. Rozhlédl se po pokoji, na postely seděl jeho syn, pinkajíc si s míčkem o stěnu. Spražil ho pohledem, načež starší z bělovlásků udělal totéž. "Co si jako myslíš že děláš."Zavrčel jeho otec. "Takhle mě znemožnit."
"Já znemožnil tebe?"Ozval se vyčítaví hlas jeho syna. "Musím tě přistihnout s milencem, než abys mi to na férovku řekl!" Začal mu to vyčítat.
"Buť rád že jsi nás přistihl v kuchyni!" Křikl jeho otec. Mladík zrudnul jak rajče a přetáhl si polštář přez hlavu. "Nechovej se jako dítě. Co ti vadí?" Zajímal se otec a přisedl si k němu. Chlapec sevřel ruce do pěstí a vykoukl jedním očkem z pod polštáře. "Co mi vadí? Víš já vím že někoho máš, to mi došlo když jsi každou sobotu k nenalezení. Ale nečekal jsem že to bude tvůj zaměstnanec, chlap! .. navíc o 10 let mladší!"
"Nebuť staromodní."Zavrčel jeho otec. "Co je na ženách a tomu být starý jako ony staromódního?"zavrčel jeho syn. "Ty máš co kecat." Protočil oči Sakumo.

"To sice jo! Ale .. otcové by neměly mít milence!Ale milenky! Chápeš!" Kníkl mladší světlovlásek.
"Prostě se mi líbí, smiř se s tím." Protl chvilkové ticho jeho otec. "Líbí? Jenom?"Zašeptal náhle nadějně jeho syn. "Miluju ho." Ozval se tiše jeho otec aniž by se na něj podíval. "On mě taky."
"Ach tak takhle.." zavrčel Kakashi a odklonil pohled. "Brát si ho doufám nebudeš.."Stiskl k sobě zuby , najednou mu jedna přiletěla. "Zavři hubu! Co si to dovoluješ?!"Zakřičel jeho otec. Ozvaly se kroky a dveře se otevřely, stál v nich černovlásek, držel svou tašku a byl oblečený. "Tak já jdu Sakumo, a nebij to dítě, nemůže za to."Koukl na staršího z nich a na mladšího se pousmál. Ten na něj jen zaraženě hleděl, zatímco starší zavrčel.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám pokračovat v povídce: Tyrant ?

Ano. 100% (8)
Nečetl/a jsem to. 0% (0)
Ne. 0% (0)

Komentáře

1 Mayu Uchiha | 10. července 2013 v 22:53 | Reagovat

Super:D Byt tebou pisu další dil

2 Yasuko-chán | Web | 12. července 2013 v 16:21 | Reagovat

Tak to nějak vůbec nechápu, ale je to super:D

3 Akemi Minum | Web | 13. července 2013 v 13:02 | Reagovat

[2]:  jop souhlasím, taky jsem se v tom dost ztrácela... xD ale jinak je to skvělé!! Rozhodně napiš další část :D

Ps. jsem zpět :)

4 Tamao Hyuuga | Web | 13. července 2013 v 14:51 | Reagovat

Super! ;)

5 beepinka | Web | 23. července 2013 v 10:28 | Reagovat

Ahoj chci se zeptat..máš stále pozastaveno? :3

6 Yasuko-chán | Web | 27. července 2013 v 16:11 | Reagovat

Tayuno!:D
Naše jediný spojení je blog a facebook, na facebooku mi nepíšeš a na blogu moc nejsi! WHAT THE HELL?!:DDDDD
Nakluš sem! okamžitě!

7 Kimesuke | Web | 20. března 2014 v 17:39 | Reagovat

OwO i když si tohohle komentáře nikdy nevšimneš, chci ti říct, že je to skvělý *W* oyoyayayay napiš další díl než tě kousnu do.. ..určitých zadních partijích xDDD šup šup :"33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama