7:. Kapitola - One chapter is for me, the new coming. Yep!!

1. července 2013 v 17:03 | ««Tayusha»» |  Not typical
Konec první série :) ..
Těště se na druhou, protože už máme i první díl druhé :'D ~


"Jo zajdu tam, a mimochodem říkal jsem že nevím. Když jsi se ptal jestli jdu domů"odvětil jsem mu a šel otevřít,vzal jsme si jídlo a dal mu nějáké peníze a zavřel dveře a postavil to na stůj a sedl si na postel. "A ty? Jdeš domů? Nebo máš něco v plánu? " Pootvřel jsem pusu do O, ale když jsme viděl jak kulhá smíchy sem se složil do lehu.


Zabijácky jsem na něj koukal "Ty škvrně komu se směješ" přišel jsem k němu a lehl na něj "Nesměj se nebo ti mého Frantu narvu do zadničky" vyplázl jsem na něj jazyk a šel si pro sushi.Rychle jsem to šežral a vzal si další cigaretu."Proč sis nobjednal něco sladkého? Jsi roztomilý když to jíš" zasmál jsem se pak si vzal kšiltovku a narazil si ji na hlavu.Došel jsem ke dveřím "Vztávej lenochu jinak tě tu nechám" otevřel jsem dveře a vyšel ven

"Aléé,to bys mi neudělal,pane velký kulhající Seme."Začla jsem se znovu smát.vzhledem k jeho vrozené aroganci to bylo prostě.. dokonalé. Smích mě přešel až když mi začal vyhrožovat že odejde beze mě. Bůů... "To bys neudělal, ale tohle myslím vážně...Hej!Počkej!"Doletěl jsme za ním že jsme skor neprošel škvírou mezi dveřmi. "hajzlíku" Nafoukl jsme tváře. "Myslíš že jsme roztomilí když jím sladké? "Podivil jsem se najednou a koukal na něj.

Zastavil jsem jednou rukou ho chytl kolem pasu přitlačil ke zdi a jednou rukou se opíral o zed "Já jsem hajzlík? Jedinej hajzlík si tu ty"zavrčel jsem pustil ho a šel dál.Došel jsem k recepci a řekl si o taxík "Tak už víš jestli deš ke mě nebo k sobě at vím kolik taxíku" otočil jsem se na něj a sledoval ho.

"Hajzlík?" Zamrkal jsem.Že by žil dva života,v noci je tak fajn a přez den mám chuť ho kopnout do koulí! Povzdychl jsme si a šel za ním. "Mám to kousek,půjdu pěšky." dokonale mě dokázal otrávit, ani jsme neměl chuť s ním ještě být, nevím proč ..nelíbí se mi ta jeho arogantně agresivní část. Mávl jsme na něj a vylezl ze dveří hotelu.

Co mu je říkal jsem si a rychle šel za ním."Mišo co je? Vím nejsem moc milý ale to protože mě bolí kurevsky ta prdel gomen " obejmul jsem ho zezadu a políbil do vlasu "Mám potom zavolat? " pořád jsem ho držel a nechtěl ho pustit jenže už na mě troubil taxík

"Hai zavolej,alespoň si konečně uložím tvoje číslo." Pousmál jsme se. Jo zapoměl jsem že ho vlastně bolí zadek. "Jestli chce, můžeme se zítra někde potkat ,když je dneska teprve sobota." Otočil jsme se na něj. "Mimochodem nevrč na mě,prosím.. děsí mě to"Zazubil jsem se a vtiskl mu letmou pusu na rty. Mávl jsme na něj a když zalezl do taxíku,rozešel jsem se domů.


Taxík se rozjel a já se snažil sednout tak aby mě moc nebolela prdel.Vyndal jsem mobil a celou cestu domu se koukal na jeho fotku.Když taxík zastavil zaplatil jsem a šel do domu hned na mě skočila Katsu "Tak jaké to bylo" očka jí zářily a čekala co odpovím "Bolí mě kurevsky prdel" odpovedel jsem držel jí a šel do pokoje "děláš si prdel teda promin srandu ? To je poprvé cos dělal ukeho sakra co to s tebou ten Michael udělal chudáčkuu" furt mluvila neco položil jsem ji na postel a šel do koupelny zase jsem vytáhl mobil a začal mu volat.

Došel jsem domů,kde se na mě pověsila mamka a dožadovala se odpovědi kde jsem byl.Tak sjem jí to řekl,teda,dost jsme toho vynechal.Ale tak ona si to domyslí a zalezl k sobě, švihnul jsme sebou na postel, když na mě někdo škočil. "Nee-chan slez!!"zahromavol jsem ,dusíc se. Zazvonil elefon. "Ano? Tady Mičákova sestra!"zvedla to moje sestra a zasmala se zvesela do telefonu. Zasmál jsem se.

Zaculil jsem se "Ahojky jak se máš? Je Mišáček doma?" hned jsem se zeptal nečekal jsem že to zvedne jeho sestra.Je to milé ale byl bych radši kdyby to zvedl on v tom začala katsu bouchat na dveře koupelny tak jsem do jich kopl a přestala chjoo je tak otravná.

Sestra mi podala telefon. "Volá ti nějáký.... sexoušek."Nechala si záležet na posledním slově a vysložila ho s extra mlasknutím rtů... na to že je jí 11 je nejáká chytrá, odfrkl jsme si a usmál se, vzal jsme si mobil. "Ahoj, Nikko."Ozval jsem se do telefonu. "co ti to tam bouchá?"Zeptal jsme se ,když jsme uslyšel ránu, že by spadl. "Nikko?!" Proč mi neodpovídá!! .... Sestra se na mě zakřenila jak jsme se zatrářil zoufale.

"Em..no neboj nic mi není jen jsem si nakopl nahu..Copak děláš? já se schovávám před Katsu v koupelně má blbé kecy" opřel jsem se s hlasitím prasknutím do dveří a sesunul se dolu do sedu.Jsem rád že slyším jeho hlas je tak sladký aaa na co zas myslím >.< "Kam bys zítra chtěl jít?" vyzvídal jsem nechtěl jsem udělat program který by ho nebavil.

"Mám se fajn,zrovna teda ležím zasednutý otravnou sestrou.Ale jinak v pohodě,asi se před ní taky někam schovám." Zasmál jsem se. "Ale neubliž si.. nechováš se ke svýmu tělu mco hezký."nelíbí se mi jak se o všechno omlacuje. Alepodal jsme mu to zvesela. "Půjdu kam budeš chtít, víš co..mohl bych tě vzít na pouť ..je tu celoročně a je krásná." Usmál jsem se a sestra uělala uškleb. "vypadáš jak zamilovaná holka!"Vyjekla a začala se smát a utekla z pokoje. "Zabiju ji..." Zavrčel jsem ...Nikko se na druhé straně zasmál. "Hééé."dotčeně.

Nemohl jsem se přestat smát "Takže zamilovaná holčičko pujdeme na pouť a vystřelím ti tam nějaké plyšáky..O mě se neboj já vydržím hodně až na sex s tebou auuu ještě ted to bolí vážně bud příště jemnější" pořád jsem se smál po chvilce jsem přestal a sjel ještě níž tak abych ležel naštěstí jsem měl pod sebou chlupatý kobereček."Nechceš sladké ? a mohl by ses vyfotit jak ho papáš a poslat mi to" bylo mi jasné že začne mít kecy typu já se fotit nebudu vypadat tak a tak.

Zčervenal jsem a červenal jsme čímdál víc.. uhnul jsme letmo pohledem a do telefonu mlaskl. "Um.. "Vážně nesnáším foťáky. "Tak fajn,ale.. "Zrudnul jsem, ježíš to je trapný někomu posílat fotku nebo tak něco. "Um,a jemnější budu teprve až si zvuknu že něco tak uzkýho se jen tak nevidí. "Ušklíbl jsem se. "A toho plyšáka čekám jako samozřejmost,atk doufám že se trečíš!" Zazubil jsem se a zasmál se. "Ale dej na sebe pozor, a přestal sebou o všechno omlácet. "pousmál jsme se,spíš prosebně.


"Heeh máš něco proti mojí prdýlce? Klidně si to mužeme vyměnit " uchychtl jsem se nad myšlenkou jak umírá bolestí.Zmáčkl jsem takový čudlík na zdi a sluha poslal ty zakusky co jsem mu předtím řekl "Do pul hodky budou na tebe zvonit a dají ti zakusky hlavně se nezapoměn vyfotit a poslat!" zduraznil jsem vyfotit a poslat aby fakt nezapoměl.Kyááá jak já se těším na zítřek snad už mě nebude bolet prdel -,-."Faajn budu se snažit tolik nemlatit sebou o všechno možné" puuf fouknul jsem do mobilu.

Usmál jsme se. "začínám si připadat jak uháněná holka, nemusíš mi ořád něco posílat, já mám i vlastní ledničku." Zasmál jsem se,i když to bylo milé,bylo miblbé že já mu neměl coposlat.. maximálně krabičku kondomů rovnou s nějákým klukem..nebo odpuzovat Katsu xD ... Začal jsme se nekontrolovatelně smát jen co mě to napadlo.


"Gomen nechci aby ses tak citil a nekecej já myslel že ledničku nemáte" začal jsem se smát jak blbec "Ale jestli mi chceš něco poslat tak nějaké kondomy stejně jich ještě hodně použijem" zavřel jsem oči a zhluboka dýchal at se nesmju jak debil."V kolik zítra?Nejradši bych z domu vypadl co nejdřív" zavrněl jsem do mobilu jak kocour.

"No samozřejmě. "Ušklíbl jsme se a zasmál se. "Fajn,tak zítra v 10 na náměstí, na oběd si zajdeme tam,nají tam fajn restauraci s suchi" Odvětil jsem na jeho zavrnění. Víí,zní jako kocourek.Je sladkej. Ještě chvíly jsme žvatlaly o blbostech než mi mamka klepala na dveře ať jsu okamžitě spát (předtím bylo 10 večer..kolik tak můžebýt teď? xD ... 3 ráno?) .Povzdychl jsem si a rozloučil se s ním, Když jsme si lehl.. napsal jsme mu ještě SMS-ku.. a mohl jít spokojeně spát.

Došla mi od Miška smska tak jsem mu poslal taky a šel spokojeně spát.Když jsem se ráno probudil už do mě šťouchala Katsu at vstavám že už je 9 ráno ať se začnu chystat jinak to nestihnu sice nevím jak to zjístila ale tak ještěže mě vzbudila.Rychle jsem se oblíkl narazil kšiltovku a jel na naměstí sotva stíhám.


Ráno bylo fajn,až na ten hnusnej čaj.. nechápu proč moje matka nedává do čaje ..čaj...ale jenom cukr, fakt..tohel je nad mé chápání. Pozbíral jsme se a oblékl, zpravil jsem si vlasy,které jsem si přeležel ..chjo. Klobouk samozřejmě taky a vyrazil, bydlím na Náměstí,takže sme to měl asi 100metrů. Což je výhoda,nemusím se nikam trmácet. Nikko nikde, podíval jsem se na hodinky, 10:02 .... hm,že by zaspal?


Konečně jsem tam dorazil a rychle běžel k určenému místu už bylo 10:08 do prdele doufam že čeká.Když jsem doběhl rozhlížel jsem se jak debil a pak jsem ho uviděl rychle jsem k němu došel a pevně ho obejmul."Gomen Mišáčku zaspal jsem" políbíl jsem ho a chytil za ruku "tak ted kama kam?" začal jsem se křenit jak sluníčko.

Bylo to fajn překvapení že mu vůbec nevadila ulice plná lidí a normálně se ke mě zachoval..takhle. Mírně jsme zčervenal a usmál se. Milé.Moc.Opětoval jsme mu stisk ruky a všichni okolo mi byly v tu chvíly dost jedno. Vlastně úplně. Jemně jsem mu naznačil směr a oba jsme se rozešli. "Ale stihl jsi to to je hlavní, jinak ..Ahoj. "Zazubil jsem se a začal se smát.


Kouknul jsem jednim očkem na něj a pousmál jse se "Zase jsi červený" šťastně jsem šel houpavou chůzí směrem,který určil Mišanek.Docela by mě zajímalo kam přesně míříme hm... no co už bude to překvapení.Pořád jsem se usmíval jak sluníčko a přitom mi brněl mobil v kapse.Nebudu to zvedat nebudu si kazit tenhle den.

Vedl jsme ho uličkou, moc to tu neznal ale co už,prohlédnout si to tu může kdykoli jindy,já mu chtěl něco ukázat. Šli jsme kolik parku ,když mu začal vybrovat mobil,dělal jsme že to neslyším, těšilo mě že to nezvedl,ale když už telefon brnil 5minut,už mi to lezlo na mozek, a ho zjevně bolelo stehno. "Chceš to zvednout?"Zastavil jsme najednou,chvilku na mě koukal,nakonec sáhl do kapsy ,pak jemně zbledl a stiskl tlačítko,ale telefon si k uchu nedal,že by to tipl?Nebo podržel? "Proč to nezve-"Chytil mě za ruku a táhl dál, ale..vždyť neví kam jdeme.. co se stalo? Haló? Nikko..mateš mě.

Doprdele proč se muselo stát zrovna tohle..Rychle,rychle pryč bezthak nás zahlídl a ted sleduje.Já mám fakt smůlu.Skoro sme už běžely,nevěděl jsem kam směřuju,ale to mi bylo jedno prostě sme musely zmizet nebo ho aspoň setřást.Vážně nikdy nepochopíl proč jsou bejvalí tak vlezlí.Koukl jsem se letmo na Mišana "Miško já vím že si chtěl pěkný den já taky,ale ted musíme rychle někoho setřást.Usmál jsem se na něj povzbudivě.

~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tamao Hyuuga | Web | 3. července 2013 v 7:54 | Reagovat

Super, těším se na pokračování! :)

2 Yasuko-chán | Web | 4. července 2013 v 13:19 | Reagovat

Napsali ste to skvěle:3
jak jinak:'D
:33

3 zzk | E-mail | 23. srpna 2014 v 20:10 | Reagovat

tak to sa tešim na pokračovanie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama