Zkouška důvěry.

21. prosince 2013 v 13:31 | ««Tayusha»» |  I'm Writing ..nebo se alespoň snažím.
Snad se bude líbit, mě osobně se moc líbí. Je to na pár Minato/Kakashi, upozornění jenom, že je to vztah dvou mužů, yaoi tam není. Nechci vám všechno prozradit teď, i když mě odobně ta povídka příjde že má sice velmi jednoduchý děj, ale je poměrně stručná a je v ní řečeno to co jsme chtěli vyjádřit. Mimochodem, jsme nečekay,i že to bude tak krátké, takže když je tam něco co naznačuje nějáké delší pokračování, tak to tam skutečně nebude, tohle je jenom jeden díl a žádné pokračování nebude. Užijte si to. :)Název: Zkouška důvěry.
Anime: Naruto
Žánr: Yaoi ( ♂ + ♂ ), Real life,
Pár: Minato / Kakashi
Zajímavost: Psala jsem to s Coraline.

Minato s Kakashim byli už měsíc spolu a Minato se rozhodl,že si koupí byt.,,Miluju tě," zašeptal Kakashi Minatovi do ucha den před koupí.Minato si Kakashiho vážil.Byl tak..prostě nedá se to vyjáďřit slovy.Políbil Kakashiho a usmál se:,,Já tebe víc!" Oba se objali a nemohli se dočkat doby,kdy už konečně budou spolu.Do té doby se většinou scházeli u Minata,protozě Kakashi měl moc malý byteček.

Byl to velký krok, ale Kakashi věděl že vymlouvat to jeho tvrdohlavému příteli nemá cenu. A vlastně byl i rád, mohly teď bydlet spolu. Těšil se. "Dokonce i místo je skvělé."Básnil o tom Minato v jednom kuse. Odpovědí mu byl úsměv a jemné přikývnutí. "Moc nemluvíš."Přiznal Minato a zasmál se. "Ach promiň, tak příjemně se tě poslouchá když jsi tak nadšený."Zasmál se i jeho jeho přítel. "Už zítra dostanu klíče ,nemůžu se dočkat."Zavískal a objal svého milence kolem pasu. "Přestaň po mě skákat a řekni co chceš k večeři."Snažil se ho ze sebe setřást světlovlásek. "A ty nejsi na meny?"Zamumlal smutně blondýnek. Druhý s jemným zčervenáním zamumlal něco o tom že udělá sushi.

Minato se na chvíli usadil na pohovce a pak se potichu doplížil za Kakashim a zezadu ho obejmul.Kakashi trochu zrudl a přidal na tempu vaření.Za chvíli už s Minatem prostírali na večeři.Sedli si naproti sobě a jedli.V jeden moment Kakashi nadhodil myšlenku:,,Minato nemyslíš, že...Bychom měli počkat? Samozřejmě miluju tě a ty mě taky,ale není po měsíci chození byt trochu brzo ?"

"Pochybuješ?"Zeptal se Minato. "Co? Ne. Jistě že ne."Zavrhl to Kakashi. Možná trošku.Minato si s ním začal ani né několik týdnů potom co se rozvedl s manželkou, jak by mohl nebýt nejistý. Není jenom jeho nějáký úlet? Neměl by takhle přemýšlet, napomenul se v duchu. "Tak proč se ptáš? Trápí tě to?"Nechápal Minato. "Jen tak.."Usmál se světlovlásek. "Nemusíš se strachovat, opravdu."Ujistil ho Minato. Ač se na něj druhý usmál, uvnitř stále ještě plně klidný nebyl.
"Budeš tu dnes spát?"Zajímal se blondýnek když se jeho milenec začal sbírat k odchodu. "Ne, dnes musím domů, někdo musí nakrmit Pakkuna a taky-"nestihl vyslovit co chtěl a byl umčen polibkem. "Dej na sebe pozor ano? Je docela pozdě."Usmál se Minato. "Hai."Odvětil mu s jemně nachovými tvářemi. "Pá."Políbil ho na tvář a vydal se domů.

Kakashi došel domů a nakrmil Pakkuna.Pak si lehl na postel. Najednou si moc nebyl jistý tím, co cítí.Minata miloval víc než kohoholiv jiného ale...bylo to na něj nějak moc rychlé..Minato nad tím také přemýšlel, ale nechtěl Kakashiho za nic na světě ztratit.Kakashi se rozhodl, že ještě s Minatem promluví a rozběhl se za ním.

Byla opravdu tma, navíc byla zima a není divu že při cestě na autobus který by ho zavezl za Minatem, spadnul. Bolela ho noha ale nic s ní naštěstí neměl. Horší to bylo když vystupoval z autobusu a svezl se na zadek. "Chytněte se."Ozval se něčí hlas a byla mu nabýdnuta ruka, chytil se za ni a nechal si pomoct na nohy. "Moc vám děkuju."Oprásil se od sněhu a pohlédl na osobu, usmál se. "Není zač, kam tak letíte?" Měl by mu to říct? Však o nic nejde. "Za přítelem."Usmál se. Muž jakoby se na chvíly zarazil. "Ach tak."Usmál se nakonec. Muž na něm ještě chvíly vyzvídal. "Promiňte, trochu spěchám, já-"Chtěl odejít po několika minutách rozhovoru. "Dáte mi alespoň telefoní číslo? Můžeme si spolu zajít na kávu."Usmál se černovlásek a hodil cigaretu na zem a zašlápl ji. "No, tak.."Nakonec mu číslo skutečně dal aby se ho zbavil. Hned jak se rozdělili si to zamířil přímo k Minatovi, odemkl si, měl od Minatova bytu klíč. Zul se a zamknul. "Minato?"Nic. "Lásko?"Zavolal znovu, vešel do ložnice a usmál se. Vyslékl si kabát a položil ho a židli, po cestě k posteli i šálu a pak kalhoty, zalezl si za blondýnkem a přitiskl se k němu. "Copak ty tu?"Zamumlal ospale Minato. "Povím ti to ráno, spinkej."Odvětil mu světlovlásek a natisklí na něj se rozhodl jít také spát.

První se vzbudil Minato a šel nachystat snídani.Kakashi se probudil o půl hodiny později a Minato už seděl u stolu a pokynul Kakashimu ať mluví.Kakashi se zarazil.Včera měl řeč tak připravenou a teď jako by mu zmrzlý hlasivky.,,Minato..nejsem připravený,abych s tebou byl" řekl trhavě Kakashi a čekal na Minatovu reakci.

Minato se zarazil. "C-Cože?"Nechápal, proč ta náhlá změna. "Nechtěl jsem ti do toho mluvit, když jsi ten byt kupoval, ale když jsi pka řekl že chceš abych tam bydlel s tebou, začal jsem o tom přemýšlet, a.. já nevím jestli si dokážu zvyknout na to bydlet zase po něčím boku..víš."Bylo to z části pravda, ale taky lež. Nejvíce se obával, že Minata omrzí a vyhodí ho. Co by dělal potom? "Takže se bojíš spíš toho závazku, než podstaty proč to dělám?"Zeptal se opatrně blondýnek ještě trochu zaskočený. Některé Kakashiho pochody myšlení nikdy nepochopí. "Nemáš se čeho obávat. Opravdu, bude to dobré."Usmál se na něj. "Slibuješ?"Špitl světlovlásek. Starší z nich vztal a přišel ke svému milenci. "Slibuju."Objal jen jemně kolem ramen. "Ty lháři."Zamumlal mu mladší do ramene a druhý se zasmál. "Ale notak."Pohladil ho ve vlasech. "Tohle už mi nedělej, byl to máelm můj infarkt."Zasmál se Minato. "Dobře."Vtiskl se mu ještě víc do náruče, miloval ji, tak hřejivá a bezpečná. Stejně jako jejího vlastníka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aiko | 21. prosince 2013 v 21:39 | Reagovat

*Q* YAOI!♥

2 smyslzivotu | 22. prosince 2013 v 12:34 | Reagovat

Mina/Kaka Forever ! <3 :D

3 Bee | Web | 22. prosince 2013 v 12:47 | Reagovat

Tak tenhle pár jsem nikdy neviděla a ani by mě nikdy nenapadl o_o Originalita, to pravé bohatství! :D Je to hezky napsané, jen mi tam nějak nesedí Kakashiho povaha. On je takový tvrdší, rozhodně oproti Minatovi :D Úžasný nápad ^^

Ale ne, nenaštvala :D Mě jen mrzelo, že to nikdo neokomentoval, jako tu povídku a kdybych napsala "ani jeden koment", byla by to lež, protože ty jsi to okomentovala :D Nevím, jestli ale chápeš mé myšlenkové pochody :D (sama se v nich totiž ztrácím :D)

A k tomu layi... Nevím, Toshiro se mi prostě líbí :D Až najdu/objednám/udělám nějaký další nejvíc epic, rozhodně si ho nastavím ^^ Ale Toshiro byl můj lay první, takže vzhledem k tomu, že se vracím a budu aktivní, přišlo mi, že bych si ho tam měla dát :D

4 Kimesuke | Web | 22. března 2014 v 15:24 | Reagovat

Ooo :3 to bylo pěkné *w*
Hele ale co ten cápek co má Kakashiho číslo ? o.o to mě fakt zajímá co s tím bude :"D
Ale ten koenc se mi líbí :3 ^-^ je to takový pěkný a roztomilý <3

5 BajaShare | Web | 23. září 2014 v 10:34 | Reagovat

♥ Já je zbožňuju :) Jak Kakashi večer běžel za Minatem... slaďoučký♥ Supeeeeer :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama