I got a question: Why do you ship your ships?

10. ledna 2015 v 21:10 | Tayusha - はたけ多代 |  Články na téma, které si cucám z prstu.
And my answer is easy.

(But little long.. Sorry guys. -3-) Popravě mě tahle otázka docela natchnula. Ne vždy vám někdo položí otázku o tom o čem jste už vlastně plánovali článek, že jo. A protože třetí díl How už se mi docela rýsuje, ale potřebuju nějáké odreágování, tak na tuhle otázku ráda odpovím. *Letos bych to neměla s články přehánět, rok od roku jich tu mám víc, za chvíli překročím 150 článků za rok, a to je vážně trochu moc :D*

Tak jdeme na to..
Let's get party!
*Jo jsem rebel a kašlu na smailíky a obrázky!*Why do I ship my ships?

1. My ships,
A proto Tayo nemá jenom jeden, rozhodla se udělat malý seznam. A pka se snad postupně dostane ke všemu co chctěla a když ne - bude to jenom další smysl nedávající článek ode mě, na to už jste zvyklí. -3- A dám je podle oblíbenosti. Protože jsem zlá a chci aby některé moje shipy věděli, že by se mohli víc snažit. :D
Obito / Kakashi (Naruto Shippuuden)
Dean / Castiel (Supernatural)
Kakuzu / Hidan (Naruto Shippuuden)
Kyouraku / Ukitake (Bleach)
11 Doctor / River (Doctor Who) -No dobře, to je spíš canon, ale- *pofňukává*
Jean / Marco (Shingeki no kyojin)
Peter-Spiderman / Wide-Deadpool (Marvel míchanice, smaženice.)
Daryl / Carol (The walking dead)
Christa / Ymir (Shingeki no Kyojin) -Jop! Tayo má i yuri ship!
Suigetsu / Karin (Naruto Shippuden)
A je toho víc, ale ty už nejsou tak podstatné.. :D

2. My reasons,
Tak a dostáváme se k tomu podstatnému, k tomu proč vlastně mám tyhle páry ráda a k jádru otázky, proč je shipuju. A sakra neříkejte mi že pokud jste viděli to odkud ty postavy pocházejí že tam nevidíte alespoň minimální náznaky, protože u některých je hlavním důvodem, proč je shipuju: "Protože mám oči." :D

Obito / Kakashi - U těhle dvou je to jako jedno z těch nejlepších lovestory. (Až na tu věc s Rin. Obito proč?? Aghrtfavts?!!) A to nejen proto, že se vlastně nenáviděli a i přesto pro Kakashiho Obito obětoval svůj život. A nejen proto že Sharingan Obito probudil díky Kakashimu. A nejen proto, že když ho Kakashi viděl ve válce, za celé anime poprvé vypadal že se rozbrečí a zhroutí. A nejen proto, že nakonec ho Obito znovu zachránil. (Ať si kecá co chce, o svém soukromí s Rin v zemi hnijících mrtvol.) A nejen proto, že to Obito chtěl aby byl Kakashi Hokage a on jak víme nechtěl (Protože nebyl vůbec nadšený když ho málem jmenovali šestým, potom co umřel Danzou, naštěstí se bábi probudila, že ano.), ale kvůli němu jím nakonec byl. A nejen proto, že k němu Kakashi mluví celé anime a dívá se přitom na slunce prostupující mezi mraky. A nejen proto- mám pokračovat?

Dean / Castiel - It's a joke, right? Ne, bohužel. Popravdě, chápu všechny fanoušky, které už otravuje to jak na tuhle dvojici pořád všichni naráží a říkají že prostě je to skutečné a hotovo. Ale já asi patřím k té otravné skupině co prostě hodlá do konce všeho tvrdit, že ti dva jsou zamilovaní jeden do druhého, tím svým určitým stylem a způsobem, a oni nepotřebují aby mezi nimi bylo něco milostného, nepotřebují polibky, ani intimní doteky. Oni jsou naprosto v pořádku tak jak jsou. Destiel je canon. Je jím už teď. Tvrdte si co chcete. A nebojím se tvrdit že oni dva jsou mým OTP (One true parning.) Protože když pro vás někdo putuje po celém očistci a pak je ještě schopný vám všechno odpustit, potom co jste se stal bohem, tak vás miluje. A pokud je někdo schopný vzdát se pro vás armády, domova a rodiny a nakonec vám odpustit, potom co jste se stal démonem, tak vás miluje. Tak je to.


Kakuzu / Hidan - Sadista a Masochista. nevím zda je třeba říkat víc. Navíc se mezi sebou nenávidí, Kakuzu je neurotický a snadno se vytočí, Hidan je provokatér a je otravný. Není snad ani možné aby vás alespoň jednou nenapadlo, že v situaci, Hidan přiražený ke stromu, a nasraný Kakuzu pár centimetrů od něj, je tenhle páreček jako doma. Navíc jsou oba hrubí a sebestřední bastardi. Jsou prostě naprosto úžasní. V tomhle páru, snad ani nejde o lásku, jde tu spíš o alespoň částečnou toleranci. I když i o té pochybuju. Nejde tady dokonce ani o nic roztomilého - tihle dva jsou to nejmíň roztomilé. Tady jsme úplně na jiném konci fandom světa. Tihle dva jsou prostě dokonalý, a je tu tolik možností jak na ně psát či fanartovat, že bych se nedivila kdyby to byl nejrozšířenejší pár z Akatsuki. (Jenže pak tu máme zvlhké třináctky, s SasoDei kterým nevadí že Sasori je vlastně loutka a Deidara vypadá trochu jako holka prakticky na všech fanartech, a Sasori vypadá na 13. Ale dooobře, nikomu jeho páry neberu. :D)

Kyouraku / Ukitake - Jedním slovem. Manželé. ne opravdu. Když se podíváte, tak se tihle dva opravdu chovají jakoby byli manželé. Ukitake je takový laskavý, ale nechá si poradit a uzná, že má Kyouraku pravdu, a je velmi tolerantní a vstřícný. Kyouraku je unáhlený, trochu zbrklý a neohrabaný ale v blízkosti Ukitakeho je z něj hodný medvídek, který dbá na zdraví svého nejlepšího přítele. Který ho hlídá a chrání. A takhle starost a ochrana je naprosto bez odporu přijímána. Oni jsou zkrátka jako manželé. A jak už jsme jednou uvedla, ani tento pár nepotřebuje žádnou milostnou laťku nebo stránku. Oni jsou dokonalý tak jak jsou. A rozhodně se milují. A i když v anime bylo zamýšleno že jenom jako nejlepší přátelé, já si stejně vždycky budu myslet, že se milují mezi sebou mnohem víc a dali by život jeden za druhého.

11th Doctor / River Song - Tenhle pár je jeden z těch který nezvíc zničil mé srdce. Prakticky ho rozerval na kousky. A to hned v prvním díle co se River objevila, tak umřela. A v posledním díle co se objevila, už byla mrtvá, a on - On pokaždé vypadal, že bude plakat. Tenhle pár je krásný, vtipný a hrozně bolestivý. A proto je nádherný a já ho miluju. Navíc River je jedna z těch žen o kterých jsem si snad nikdy nepomyslela, že by byl děj lepší bez ní. Byla úžasná, a o Doctorovi ani nemluvím. Je těžké najít jen jeden důvod pro ten pár miluju.

Jean / Marco - Ne! Ne! Prostě ne! Odmítám o tomhle páru mluvit. *zase brečí* Vzal mi všechny slzy mého života a doteď každá z mých slz je alespoň 40% bolest z tohohle hrozného - čehokoli ..cokoli to kurva je! Ne! Ne! Odmítám!! (Nemluvě o tom že Marco má kurva pihy což je naprosto totálně rozkošné! nemohli jste zabít někoho jiného?! Nemluvě o tom že - že ... néé *usedavý pláč* )

Peter - Spiderman / Wide - Deadpool - No, tady je odpoveď asi jenom jedna prostá věta. Deadpool je ten nejšílenejší a nejúžasnější marvel ..no on ani není hrdina, prostě postava, Spidermanovi leze na nervy a i přesto ho chce pořád objímat a tváří se že jsou nejlepší přítelé. A to je prostě boží!


Daryl / Carol - A proč? Protože jsou naprosto úžasní. On i přesto jak tvrdí že nikoho nepotřebuje, a že mu na nikom nezáleží, tak šel a hledal její dceru, to jak ona se o něj stará i když on je na ni hnusný a zlý, a to jak on se vždycky jako zmlácený pes příjde omluvit, a ona mu odpustí. Ty žerty mezi nimi, letmé úsměvy. To že Carol byla první na koho se usmál od chvíle co mu umřel bratr. To pouto mezi nimi. Nedá se to popsat, on je ten zlý s dobrým srdcem a ona je ta hodná s dobrým srdcem, a hrozně moc si jeden zaslouží druhého po svém boku, klidně i jako přítele. Ale oni prostě patří k sobě. A jsou spolu úžasní. :3

Ymir / Christa - Já nejsem yuristka, takže nemám až takovou uchylku párovat všechny ženy mezi sebou, ale u těchle dvou i zašlá yaoiistka musí uznat že mezi nimi něco je ať si anime, manga a autor tvrdí co chtějí. Líbí se mi jejich vztah, to jak si Ymir připadá povýšená a přitom všichni víme že hlavní slovo má Christa protože Ymir ji snad nedokáže říct ne. To že i když je na ni Ymir hnusná, Christa je pořád na její straně a je s ní. A no mají i svoje špatné stránky, ale to mají všichni ne?

Suigetsu / Karin - Tell everything you want, but fuck you, I ship it. Asi mám úchylku na páry které bolí a mezi sebou se převážně nesnášejí. Ale sakra, oni se k sobě tak strašně moc hodí. Oba protivní a egoističtí. On něco chce a jde za tím přes mrtvoli, ona něco chce a jde za tím přes Suigetsuovu mrtvolu. :D A já je zkrátka miluju a doufám, že někde v skrytu srdce si na ně Kishi vzpomene a dá je dohromady. ^^

3. Ugh, ugh.. Finally.
Tak a jsme na konci. To je opravdu dlouhý článek. Každopádně doufám, že se mi pochlubíte koho shipujete vy a vypíšete mi důvody, protože já si moc ráda počtu a zajímají mě vaše názory. A snad jen poslední věta na konec:

"Fandom changed my life. Ship-love makes my life more beautifull. Ship-pain makes me cry a lot. And ships makes me very happy."

Tak se mějte, miláčci, buďte šťastní a spokojení a přežijte školu.
Miluju vás! Ale to vy víte. ♥
Páá ~~
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amy c: | 10. ledna 2015 v 22:39 | Reagovat

Pekný článok c: Well niektoré shipy máme rovnaké~ Destiel, 11thxRiver, JeanxMarco, DarylxCarol, YmirxChrista :3
Ďalej dosť shipujem Johnlock, 11thxAmy, RoryxAmy, SamxGabriel.. fuu to bude asi všetko xD

2 Saskie | E-mail | Web | 11. ledna 2015 v 21:21 | Reagovat

Já proti žádnýmu páru nic nemám xD
Sice moc nefandím KakashixObito, DeanxCastiel, 11th DoctorxRiver Song a KyourakuxUkitake je mi fuk (nesleduju to), Marco a Jean.... no jako upřímně jsem si Marca nijak zvlášť nevšimla a když umřel ani jsem moc nevěděla, kdo to vlastně byl o,o (proto mě furt překvapují různý fanpicty atd.)
Ymir x Christa víceméně to stejné o,o nějak jsem je ani pořádně nepostřehla, natož jejich vzájemný vztah.
Ale Deadpool a Spiderman... ÚÚÚÚÚ! *Q* Víc k tomu nemusím říkat xD
To stejné Daryl a Carol xD (strašně se mi líbí tvé odůvodnění a jako úplně souhlasím! *-* a jako hele, ono je na nich vidět že jsou zamilovaní, a pokud spolu neskončí, budou padat hlavy xDDD
A Suigetsu s Karin... těm jsem fandila od chvíle co se tam objevili xD Nevím sice jak Naruto přesně skončil (přestala jsem to sledovat, stal se z toho strašný sranec xD), ale jako shipovala jsem je vždycky, tak proč s tím končit? xDD

3 jajafilm | Web | 12. ledna 2015 v 22:20 | Reagovat

Jej, hahaha… to jsem se zase zasmála… ehmmf, sorry

Obito / Kakashi -  S tím mohu jen souhlasit.

Dean / Castiel – No, to jak říkám, to je prostě canon. Ať si říká, kdo chce, co chce. Stačí se na ty dva podívat a na jejich interakce. A kdyby to nestačilo člověk si odříká děj, a jak říkáš: „Protože když pro vás někdo putuje po celém očistci a pak je ještě schopný vám všechno odpustit, potom co jste se stal bohem, tak vás miluje. A pokud je někdo schopný vzdát se pro vás armády, domova a rodiny a nakonec vám odpustit, potom co jste se stal démonem, tak vás miluje.“ Navíc já k tomu přidám ještě fakt, že Cas byl ten, který vytáhl Deana z pekla, takže musel být také ten, kdo držel Deanovu duši a kdo opravil, znovu složil Deanovo tělo. Nechci být perverzní, ale to mi připadá jako dost intimní záležitost.

Kakuzu / Hidan – Hmmf, tady nevím, ale já jsem nikdy tak moc nad členy Akatsuki nepřemýšlela.

Kyouraku / Ukitake – Opět mohu jen a jen souhlasit.

11th Doctor / River Song – Doctor who, Doctor who, Doktor who… Co k tomu člověk může jen dodat? Já ti nevím, ale já probrečela snad všechny série a od Donny je to čím dál tím horší a horší… Doctor who to s dojemnými smutnými příběhy o lásce a… no vesmíru a vším vážně umí.

Jean / Marco  - Neznám.

Peter - Spiderman / Wide – Deadpool – V podstatě také neznám, jen jsem četla pár ff díky kámošce, ale tak proč ne, vše co jsem četla, bylo vtipné a sladké.

Daryl / Carol – Neznám.

Ymir / Christa - Neznám.

Suigetsu / Karin – Nepřipadalo mi, ale opět jsou to postavy, kterým jsem zas takovou pozornost nevěnovala.

Mám ti napsat svoje… Huuufff, to by bylo nadlouho, navíc je určitě znáš, ale nuže dobrá aspoň pár některých… (Záměrně vynechávám SPN a DW)

Merlin/Arthur (Merlin) – Jako vážně? To snad psát nemusím. Merlin, který udělá pro svého prince později krále první poslední, Arthur si z něho na oplátku utahuje, ale jinak ví, že bez Merlina by byl naprosto ztracený…

Dexter/Debra (Dexter) – No tohle je také dost canon. Debra přizná, že ho miluje (dokonce je schopná kvůli němu i vraždit, i tajit všechny jeho zločiny) a Dexter jí má rád jako nikoho jiného… svým vlastním způsobem.

Sherlock/John, Mary/John (Sherlock) – Ehm… jasně všichni chápu.

Hotch/Reid (Criminal minds) – Tohle vypadá tak trochu mimo můj záběr, ale vážně? Ne… Když se nad tím tak člověk zamyslí tak to tak divné není. Reid je takový ten mladý zakřiknutý, ale odvážný génius a Hotch laskavý trpělivý tak trochu i otcovský typ. Reid byl unesen a mučen, měl závislost na drogách a před jeho očima mu zabili ženu, kterou miloval. S Hotch se jeho žena rozešla, pak ji zabili a pak on zabil člověka, který ji zabil. (Už jste se v tom ztratili? Jo?) Oba se vyskytli nejen jednou v těžké situaci. Hotch byl ten, který Reida učil střílet a který mu pomáhal přestat s drogami a… takhle bych mohla pokračovat dlouho…

Stiles/Lydia (Teen wolf) – Jo no… měla jsem dopsat ještě Stiles/baseballka… že jo…

Tyrion/Sansa (Game of Thrones) – to je také canon, jsou manželé ne? Ne… no tak nic… :D https://www.youtube.com/watch?v=YZAwYaNfWYk

A tak dále, a tak díle… to je nekončící seznam…

4 Leriane | Web | 12. ledna 2015 v 22:49 | Reagovat

hehe, Tayush, vím, že se na mě asi budeš hodně zlobit (ano můžeš mě vyvěsit na kříž a spálit ._. to bude asi nejnižší trest uh..) ale právě si prostě musíš! přečíst tohle: http://animebook.blog.cz/1501/povinnost-precist protože narval *^*

5 Yuna | Web | 16. ledna 2015 v 13:56 | Reagovat

Destiel je canon, jo jo. I samotní herci si jsou vědomi jejich vztahu a Misha dokonce potvrdil destiel, takže 8D yesh, all hail Destiel!
Also... já spíš z DW shipuju 10th/Rose :D ale River... River je River ;w; *feels*

6 Kira Yume | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 21:10 | Reagovat

Jo, patřím mezi ty nechápavé fandy SPN 'Proč pořád někdo shipuje Deana a Case?'. Skoro se divím, že nezačínaj kolovat shipy na bratry Winchestery. No jo, asi tohle nikdy nepochopím. :D
Kakashi a Obito... no... jo. Ještě beru, jsem ráda, že se tu neobjevili SasuNaru nebo IruKaka. Tyhle dva shipy prostě nesnesu. Teda... nemám ráda všechny yaoi shipy, ale to je už věc jiná. :D

Naprosto, ale totálně, brutálně, fatálně a naprosto souhlasím s Darylem a Carol. Ti dva prostě patří k sobě. Pořád nevim, jak to, že ještě nejsou spolu!! :D
SuiKarin se mi taky líbí, zvlášť to, jak si neustále jdou po krku. :D
A moje shipy? Hm...
Určitě mezi ně patří NaruHina (Jo, jo, ultra magor do tohodle páru.), ShikaTema. A vlastně většina z nich je z Naruta nebo anime/mang (většinou z těch shoujo). :D Pak Romione, Snily a Nuna(Neville a Lenka)(HarryPotter). :3

7 DarkPony | 18. května 2015 v 4:11 | Reagovat

Shippujeme rovnaké postavy! Ja za seba ešte pridávam JohnLock, MorMor, Ereri, NaruSasu a JamiexBrienne because why the fuck not?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama