Anime

NO GAME NO LIFE

21. srpna 2014 v 18:21 | Tayusha - はたけ多代

Název: NO GAME NO LIFE
Název v japonštině: ノーゲーム・ノーライフ
Autor: (Opravdu nemám nervy na to to hledat. ^^)
Počet dílů: Season 1|12 Episodes.
Moje hodnocení: ***
Popis: Kluk jménem Sora(18-19) a jeho sestra Shiro(11), dohromady tvoří Blank. Nejlepší hráče co zatím internet a svět her zažil. Porazí i samotné Cheatery. A pak se najednou objeví bůh Teto "světa kde o všem rozhodují hry" a pošle je rovnou do svého světa her. Shori a Sora, kteří nikdy nezapadli do svého světa tak mají druhou šanci. A rozhodně ji hodlají využít! ANIME JE 15+, pro občasné lechtivé svény.

Chuunibyou demo Koi ga shitai.

2. dubna 2014 v 15:02 | Tayusha - はたけ多代

Název: Chuunibyou demo koi ga shitai.
Název v japonštině: 中二病でも恋がしたい!
Autor: [ Nemám na hledání celej život, zaboha to nemůžu najít. xD ]
Počet dílů: Season 1 | Episode: 1 - 12
Moje hodnocení: 5/5 (Naprosto úžasné anime, death!)
Popis: Existuje určitý "syndrom" - nazývající se Chuunibyou. Trpí jám převážně studenti. Osoba která má tento syndrom, věří že má superschopnsti a je předurčena chránit a nebo zničit svět. Hlavní hrdina - Yuta, se z tohoto syndromu vyléčil, a příjde mu všechno spojené s obdobím, kdy jím trpěl - trapné. Velmi trapné. A proto se snaží zbavit úplně všech věcí, které by mu to připomínali - dokonce si vybere školu, kde ho nikdo nezná, by mohl začít odznova, jako populární, milí a oblíbený žák. Zde potkává Rikku Takanashi, a příběh může začít.

Kimi ni Todoke

28. února 2014 v 16:41 | Tayusha - はたけ多代

Název: Kimi ni Todoke
Název v japonštině: 君に届け
Autor: Karuho Shiina
Počet dílů: Season1 | Episode: 1 - 25
Moje hodnocení: ***
Popis: Pokud máte rádi romantické anime, ve kterém se ale objevují vtipné i trapné scenky. Rozhodně si to pusťte. Hlavní postavy vám popisovat nebudu, příjdete o kus toho nejlepšího. Prozradím vám akorát to, že hlavní postava je Sawako, které ale všichni říkají Sadako a bojí se jí. Ovšem jednou se objeví kluk, který jí to pomůže změnit.
Na mě je hlavní postava trochu moc ubulená, ale sto lidí sto chutí.

 
 

Reklama