Články na téma, které si cucám z prstu.

Supernatural 10 season - IS OVER

23. května 2015 v 21:14 | Tayusha - はたけ多代
Ahoj lidičky,
já vím že se asi hrozně zlobíte že už jsem tu nebyla hrozně dlouho.
Ale poslední dobou se v mém životě neděje nic zvláštního a nebo prostě nemám chuť nic psát. Navíc koho by zajímalo co si tady píšu za kecy o tom co se změnilo v mém nudném životě. Ale teď konečně přišlo něco za co pro mě stojí psát.
Skončila 10 série Supernatural. Nevím jestli už jste to dokoukali a už jste taky na konci, proto upozorňuji předem, že tento článek je plný spoilerů, nadávek, rozplývání, slashe, mých blbých keců a dalších spoilerů.

I got a question: Why do you ship your ships?

10. ledna 2015 v 21:10 | Tayusha - はたけ多代
And my answer is easy.

(But little long.. Sorry guys. -3-) Popravě mě tahle otázka docela natchnula. Ne vždy vám někdo položí otázku o tom o čem jste už vlastně plánovali článek, že jo. A protože třetí díl How už se mi docela rýsuje, ale potřebuju nějáké odreágování, tak na tuhle otázku ráda odpovím. *Letos bych to neměla s články přehánět, rok od roku jich tu mám víc, za chvíli překročím 150 článků za rok, a to je vážně trochu moc :D*

Tak jdeme na to..
Let's get party!
*Jo jsem rebel a kašlu na smailíky a obrázky!*

Jak jde život, aneb všichni víme že Tayo je básnické střevo.

1. ledna 2015 v 17:56 | Tayusha - はたけ多代
Zdravím, kousky oreové milky.
Tak tu máme novej rok. (Všichni radostí poskočme! Ani nápad, ještě hodíte s tou kocovinou držku.Neumím první pomoc!)
Nerozumím stále tomu "Jak na novej rok, tak po celej rok." Protože já na novej rok byla po kolena ve sněhu, zmrzlá na kost, sic v objetí svých nejlepších přátel, ale i tak mi byla zima, měla jsem hlad a byla tma. (Tayo se tmy bojí, no prostě super. Doteď si budu toho vlkodlaka pamatovat. A, ano. Stále věřím že jsme ten zírací soubor aneb kdo z koho vyhrála.) Což může vypovídat něco o tom že tenhle rok bude asi studenej a tmavej. (Líbí se mi ten tancující páprda co vypadá jak Ježíš. WTF..) A to není moc pozitivní. (Navíc jsem si zapoměla brýle, takže jsem na ten ohňostroj stejně ho*no viděla.
image(Takže tak.) A protože jak napovídá článek si nechci celou dobu jenom stěžovat, páč moje nálada má asi tolik co stupnice na teploměru u mě za oknem. (A sakra to je fakt málo!) Chci mluvit o těch shitech co jsem napsala během volna. A všichni můžete třikrát hádat co to bylo! (No, tak si to zkuste.)
(Myslím to vážně, hádejte.)
(Takže jako nic?! Nasrali jste mě. Líní prdové. -3- )
No, nic. Tak zpět do reality. Tady to máme. Většině z toho chybí pointa takže to hodím do rubriky článků co nemají jiné místo, taková skládka vesmíru. (Ehm..)
A samozřejmě šťastnej Valentýn!

..Počkáát. Něco nesedí.

No jistě! Nepíše se šťastnej ale šťastný, já debil.
Tak! Užijte si ty moje shity, pá. Miluju vás.

Hudba přes můj kabel od sluchátek.

17. října 2014 v 20:23 | Tayusha - はたけ多代

Vítám vás u dalšího nezajímavého článku, želatinové bloby.
(Pokud se slovo "blob" nebo "želatina" píše jinak, pak se omlouvám. xD)
Hned za začátku, bych vás všechny chtěla varovat, že co se mého hudebního vkusu týče, ne moc lidí ho sdílí, což znamená, že podle všech poslouchám sračky, a nebo "oh my god" což si nejsem jistá jak nazvat. Proto pokud se příliš obáváte, raději to nečtěte. (A neposlouchejte, protože celý článek jsem proložila hudebními ukázkami.) Muhaháá.
Varování máme za sebou, můžeme jít na věc. (Teda hned jak najdu lepší polohu, sakra kterého dementa mohlo napadnout psát článek v leže! Ajo.. Mě. To škrtnout! Dobře, tak smazat! No dobře.. tak jenom škrtnout.)


Základní chyby při psaní fanfiction. (+ Úplné základy FF.)

24. srpna 2014 v 18:22 | Tayusha - はたけ多代
Nazdar melounky. ♥
Jopa, už jsem zase tady. Ale objevilo se úžasné téma ke kterému toho mám hodně co říct! Nechala jsem se inspirovat jedním článkem, který jsem dneska ráno četla "Pet nejčastějších chyb při praní." Moc se mi líbil. Tak jsem se rozhodla udělat něco podobného. (Hodně podobného, ty jsi to prostě obšlehla ty zmrde!) Ehm. Ticho tam. Tak abychom se dostaly k pointě, dneska si popovídáme o "Základních chybách při psaní fanfiction." Samozřejmě, jsou to chyby, které považuji za chyby, nemusíte se mnou sdílet názor. A budu moc ráda když se o ten svůj podělíte v komentáři. Začneme ale tím, že si probereme svět fanfiction od úplných základů. Let's go! (P.S: Článek je hrozně dlouhý.)Cosplaye & Crossplaye.

23. srpna 2014 v 20:52 | Tayusha - はたけ多代

Krásný večer, přeju, koblížky s marmeládou.
Tak a jsem opět u dalšího článku na téma, které buď nikoho nezajímá, nebo jsem už fakt nevěděla jaká větší kravina by mě mohla napadnout! Ále, to nevadí! Pro tento článek jsem si vybrala téma "Cosplaye & Crossplaye." Nejdřív vám to ve článku vysvětlím, kdo neví co to je. (O čemž pochybuji. Ha, ha.. Ha.) Kdyby někoho zajímalo, kdo je dívka na obrázku, tadyhle. Tak to je Kyoko ze Skip Beat. (Mimochodem, vážně skvělý anime, stopro sem hodím recenzi.) Jen nemyslím, že to anime najdete někde online, možná že ke stažení. (Já to měla od kamarádky, která to má postahované na flešce. Uví, já jsem na stahování anime, moc lenivá.) Ale k věci! Tady to máme. ( "Vuhů. Mám letní fíprodej." - Frozen.)
Anime, co se týče kresby.

21. srpna 2014 v 12:59 | Tayusha - はたけ多代
Zdravím, švestkové knedlíky. ♥
Podle názvu článku, jste si jistě všimli, že se Tayo rozhodla napsat nějaký normální článek. Kde nebude tolik zjevná její retardace a fakt, že je dinosaurus. Ehm. Nu, tak abych to upřesnila, rozhodla jsem se začít psát články, na různá témata a doufat, že se někdo chytne a někdo to přečte. Pro první článek takového rázu, jsem se rozhodla, pro "Anime, co se týče kresby." Alias si povíme, o kresbě anime dříve a dnes. Opravdu by mě potěšilo, kdyby pokud vás to zaujme, jste zanechali komentář, že mám pokračovat. Díky! 
 

Reklama