I'm Writing ..nebo se alespoň snažím.

Trochu jiný.

5. února 2016 v 9:41 | Tayusha - はたけ多代

Název: Trochu jiný
Žánr: AU(alternative universe), vyprávění, smutné, dead character, angst,
Pár: komplikované Dean/Castiel

That feel

29. července 2015 v 10:36 | Tayusha - はたけ多代

Znáte ten pocit, kdy se chcete zahrabat v přikrývkách na gauči a sledovat všechny staré filmy které dělají dobře vaší duši, uším i očím? Klasiky. Neohrané příběhy, skvělé efekty, herci kteří nemají kaskadéry. Příběh, který má hlavu a patu.

Držet v rukou jídlo, pití sedí vedle vás na gauči a vy přemýšlíte pouze nad tím jestli ten herec nebyl minule starší. Opakujete si tiše vaše oblíbené dialogy. Vaše srdce buší když vaši hrdinové bojují za to za v co věří. Pláčete s nimi když umírají jejich blízcí. Znáte jejich jména, příběhy i vlastnosti. A občas s nimi soucítíte víc než se skutečnými lidmi?

Nebo jsem jenom já divná?

Chuť krve

11. července 2015 v 23:06 | Tayusha - はたけ多代
Chuť krve

Řev draka, prach všude kolem, krev na zemi.

"Tristane-" Vydechl. Po rtech mu stékaly kapky krve, setkaly se na bradě a odkapávaly na zem. Obrovská dýka skrz na skrz jeho tělem. Všechno se zastavilo. Zrnka písku ve vzduchu, prach, jeho dech, oheň mého draka za námi. Křik umírajících byl tlumený, jako by přicházel z obrovské dálky. Svět zamrzl, jediné co zůstalo, byly ty oči.
Zelené, tak strašně moc zelené. Dívaly se skrz mě, dívaly se mi až na duši. S takovou láskou, kterou jsem já nikdy nedokázal vyslovit. Příjmout.

Tolik jsem nenáviděl ten jeho úsměv. Ale teď-

Stiskl jsem zuby k sobě a po tvářích mi stekly slzy. Hořké. Pálily. Ta hořká chuť na jazyku, ten pocit v hrdle, trny v hrudi. Otrávily mi zdravý rozum. Chytil jsem ho za zátylek.
Naše rty se srazily v polovině cesty. Pachuť krve štípala na jazyku. Žádná něha, jenom bolest. Zoufalství. Konec.

Povolil jsem sevření a tělo dopadlo k zemi. Tupý zvuk se zařinčením kovu. Připadal jsem si slepý, díval jsem se a nic neviděl. Zůstala jen prázdnota uvnitř mě, hlodajíc. Obklopil mě chaoss, křik, krev. Smrt.

Otočil jsem se a uchopil do ruky otěže draka. Nechávajíc za sebou svůj meč i smysl života. Odnášející si prázdnotu a chuť krve na jazyku.

Splnil jsem úkol. Zabil jsem ho.

Měla bych mít rubriku koš..

26. června 2015 v 15:14 | Tayusha - はたけ多代
A nebo rubriku "rozepsané shity".

No to je jedno, každopádně vám sem dávám jeden můj rozepsaný shit, protože nemám moc náladu to dopisovat, ale možná to dopíšu, když se někdy naskytne chuť a čas. Prozatím je to sotva tak úvod do nějákého děje, ale mě se to nechce vyhazovat a stejně tady už dlouho nic nebylo, tak snad na mě nezanevřete a nebo jste už nezanevřeli.

Legenda o sirénách.

27. ledna 2015 v 12:34 | Tayusha - はたけ多代
Zdravím, bramborové lupínky.
Přináším vám povídku - pohádku, cokoli, to je fuk. Je váážně dlouhá, za to se omlouvám. a není to pohádka jako taková. Juu, happy end. I když si nemyslím že by to končilo špatně, to rodhodně ne. Ale rozhodně to není malá mořská víla od Disney. No, já doufám že se bude líbit.. ^^ Enjoy! Miluju vás.


Název: Legenda o sirénách.
Seriál: AU, postavy ze Supernatural
Pár: Dean / Castiel | okrajové Sam / Amélie
Žánr: Pohádka, vyprávění, 13+, fantasy, středověké období,
Zajímavost: Mě se to docela líbí, (Samochvála smrdíííí.) Ehm.
Takže všichni víme co jsem tím myslela a není třeba to dál rozebírat. Doufám že se bude líbit. Pá :) ..btw, obrázek si můžete rozkliknout na větší formát, aby jste líp vyděli. :D (Pomlčky "~" naznačují posun času.)


Byť jen malý úsměv.

29. října 2014 v 15:53 | Tayusha - はたけ多代
Přeji pěkný zmrzlý podvečer, oreo sušenky.
A proč sakra podvečer? Protože, i když si ten čas tak krásně posunuly, já si pořád jedu ve svých kolejích. Což je pěkně nepraktické a otravné. A taky protože venku už je skoro tma a jsou ani ne čtyři hodiny. (Pro mě je tma všechno, když nesvítí slunce.) S námi lidmi co se bojíme tmy, musíte mít ochopení. Heh.

Název: Byť jen malý úsměv.
Seriál: Supernatural
Žánr: Vyprávění, možná trochu smutné, ale to nebyl záměr.
Pár: jednostranný Castiel / Dean
Zajímavost: Tímhle tím si nejsem moc jistá, popravdě nevím co jsem tím chtěla říct, možná jsem jenom potřebovala trochu štěstí, bolesti, bezmoci, platonické lásky a spokojenosti. Takhle povídka je opravdu o platonické lásce, nejedná se o žádný podkontext s jakýmkoli chtíčem, milostnou vášní nebo žárlivostí. No, uvidíte sami. It's complicated.

A tehdy,

11. října 2014 v 12:32 | Tayusha - はたけ多代
Přicházím v míru, jahodové koktejly!
Jak to jde? Vsadím se že čistě protože je výkend, tak skvěle, nopu? Já se mám fajn, poslední tři dny jsem měla praxi (Chodím na šest, takže vstávám v pět, a věřte mi, tak líný člověk jako já, to prostě nedává.) a nedávno jsem byla v kině na "Střážci Galaxie" takže se tu určitě brzo objeví recenze. (Jakoby jste mě neznaly.) Každopádně vám přináším povídku. A- Ano je zase na destiel. Jelikož si teď jedu na písničce staré jak Jeruzelém, tak prostě musím.. chápete. (Odkaz, vy víte kde. Jop, je stará jak samotný čas, ale já myslím že stojí za to si ji poslechnout. A nebo taky můžu být jediný dinosaurus co má rád staré písničky. *píská si* ) Tak si to užijte, a jelikož jsem si všimla, že už vám to nepíšu tak často jako dřív, tak to napíšu sem.. Miluju vás! (A to myslím smrtelně vážně.) Enjoy!

Název: A tehdy,
Seriál: Supernatural | Crossovers Harry Potter
Žánr: Vyprávění, postavy z SPN/ prostředí z HP, alternativní vesmír, pointa opět skrytá za spoustou smysl nedávajících keců.
Pár: Dean / Castiel
Zajímavost: Psala jsem to už dávno, a upřímně jsem to nechtěla vydat, ale BajaShare mě zase donutila. Snad se bude líbit a někdo v tom najde tu pointu, kterou mám pocit jsem schovala možná až moc dobře.

Dcera Deana "velkého" Winchestera.

5. října 2014 v 14:05 | Tayusha - はたけ多代
Ahoj, banánové přesnídávky.
Jde o to že, já ..prostě hrozně moc toužím po tom aby se v Supernatural objevila Deanova dcera (s neznámou nebo mrtvou matkou) která bude nějáký silný a vůdcovský ženský charakter. Chci ženu která se nevyspí s žádným z Team Free Will!
Oh a mimochodem, všechny dcery/ synové jakékoli děti, které v podíkách uvádím jako děti Castiela a Deana, jsou pokravně děti pouze Deana, protože křížit anděla s člověkem je "hřích" a já nechci v podíkách žádné nephilim, nebo cokoli. Takže chápete? Dean si našel nahradní matku, která mu děti porodila. Všichni se chytáme? Bezva. :3


Název: Dcera Deana "velkého" Winchestera.
Seriál: Supernatural
Žánr: Vyprávění, obsahuje OC charaktery, vtipné, pointa je neznámá i mě,
Pár: okrajově Dean/Castiel, Don/Robertha
Zajímavost: Napadlo mě to - Un, už vážně nevým, kdy ale jsem si jistý že za to mohla nějáká povídka. Btw, Dean tady má Kainovo znamení ale není démon.
(Povídka obsahuje spoiler, na to kdo je v Supernatural BŮH.)


Hello, Dean.

30. září 2014 v 20:48 | Tayusha - はたけ多代
Zdravím, lískové oříšky.
Opět jsem měla svou melancholickou - epické - literární (Dobrej fór!) náladu, a tak vám přináším poezii! Hroznou ale přesto vám ji sem dám. Nic s tím nenaděláte. Hold máte smůlu, už váš zachrání jenom křížek! Každopádně, pro ty kteří to nevzdali.. Přeji pěkné čtení, snad se bude líbit. ^^ (Myslím že je potřeba se nad tím víc zamyslet, je tam dost metafor věcí které nidko nechápe, ._. Ne moc, ale dost.) - Mimochodem, dávám sem tolik Destiel, protože to má nejvíc hlasů v anketě! Tak si nestěžujte. Ale prd, stěžujte si jak chcete, ale já to pak říst nebudu. >< *Dneska má moc drzou náladu, nevšímejte si toho!*

Schválně.. kolik lidí jsem nasrala?


Název: Hello, Dean.
Seriál: Supernatural
Žánr: Poezie, přirovnávání, vyznání, hlubší význam
Pár: Nepřímo vyslovený Castiel / Dean Winchester
Zajímavost: Co k tomu dodat? Miluju Castielovo; "Hello, Dean." a mám ráda i český překlad; "Zdravím, Deane."
Ale zkrátka, hello je víc Castiel. :) Něco zkrátka má zůstat nepřeložené. Ať už souhlasíte, nebo ne. Kdo nerad kombinaci češtiny s angličtinou, ..nobody cares. Omlouvám se.


Cestou životem. A smrtí?

30. září 2014 v 16:40 | Tayusha - はたけ多代
Ahoj nadýchaná peříčka!
Hlasím se vám, že jsem ještě neumřela a nic mě nepřejolo, ani nikdo nezavraždil, a mám pro vás povídku! Není nová, je docela dost stará, ale mě nikdy nepřišla dost dobrá na zveřejnění. Tak ji sem dávám až teď. No, doufám že se bude líbit a že mě nikdo nebude chtít vykuchat za to že jsem spárovala Sama s Amelií, ale já mám Amelii ráda (Jak jen to jde, potom co Sama opustila.)

Název: Cestou životem. A smrtí?
Seriál: Supernatural
Žánr: Alternativní vesmír, ve kterém Sam a Dean skončí s lovení a usadí se. (A jejich loveská kariéra je nepronásleduje.), trochu smutné, mrtvý!charakter, smyšlené charaktery,
Pár: Dean / Castiel | Sam / Amelie
Zajímavost: Tuto povídku mě donutila zveřejnit BajaShare, já si jí nejsem tak jistá, takže jakýkoli váš názor vítám. ^^

Choco-cake!

28. září 2014 v 11:00 | Tayusha - はたけ多代


Název: Choco-cake!
Seriál: Sherlock BBC
Žánr: Komedie, prvky vyprávění
Pár: Sherlock / John
Zajímavost: Přepsala jsem BajaShareřinu (Fuck, jak se to skloňuje?) verzy, kterou najdete tady. Snad se bude líbit. Mimochodem jsem tam jsem si něco připsala a jinde jsem něco ubrala, jak se mi to do té povídky hodilo. Neukamenujte mě! :D


SMS - Text messages

22. září 2014 v 15:04 | Tayusha - はたけ多代
Ahoj, křupavé kousky chleba do česnečky. <3
Jako obvykle se hlásím, dalším ze svých výkeců. Ale tentokrát vám přináším i krátkou povídku. Doufám že se bude líbit. kamarádka(BajaShare), dala její přeložený "kus" na svůj blog (Ano,ten design na jejím blogu, jsem dělala já. xD) pokud si to nedokážete přeložit sami, je to psané v angličtině, protože jsem si jistá že to přeložené stratí půlku svého kouzla. (Mám prostě ráda angličtinu.) Pokud najdete pravopisnou chybu, nebo gramatickou chybu, omluvte to, budu se snažit ji opravit. :) Doufám že se bude líbit a třeba se trochu pobavíte, brzo se tu možná objeví ještě něco podobného na Johnlock (Ale to bude takové mazlivé. Tohle je spíš, no, prostě .. Ehm.)


Název: SMS - Text messages
Seriál: Supernatural
Žánr: Ve formě chatu, (Snad. Určitě. Fuck.) vtipné,
Pár: Dean Winchester / Castiel
Zajímavost: Co víc k tomu říct? Psali jsme to v angličtině, málem nám to zabavila, takže ..jsem ráda že nezabavila, jinach nevím co bychom jí řekli; "no víte, to..ono.. ehm." xD (Já vás od toho čtení asi spíš odháním, že?)Espresso - man.

17. září 2014 v 21:54 | Tayusha - はたけ多代
Ahoj, rybí prsty s pudingem! (kdo nechápe, koukněte se na "Doctor Who")
Takže, KakaNaru získali čtyři hlasy a tak si zasloužili povídku, je to jenom taková fluffy, načechrané chmýří, a není tam ani pusa, prostě jenom taková.. měla jsem náladu. Snad se bude líbit. Moc mě baví psát, něco o čem vím, že si to někdo přečte. Ta anketa byl asi můj zatím nejlepší nápad.


Název: Espresso - man.
Anime: Naruto Shippuden (pouze postavy.)
Žánr: fluffy, bezděje
Pár: Kakashi / Naruto
Zajímavost: Really? Nic nemám. Jenom asi, nemám ráda kávu! :D
(Taky váš štve, jak všechno co píšu je bez děje? ._.)
(Fuck myself.)Deane, co je tohle?

1. září 2014 v 16:28 | Tayusha - はたけ多代
Ahoj fritované hranolky!
Jak se máte? Já asi býdně. (Tento článek je přednastavený.) Víte jak, první den školy. Tradá. Shit. Ach jo. No, ale k věci, Destiel obdržet taky dva hlasy, a když Johnlock dostal povídku, Destiel dostane taky! I když to není Destiel (Ví, vůbec někde jak se to čte? "Dí-estel" nebo "Destýl" nebo prostě "Destiel"? :D Bože, píšu tenhle článek ve dvě ráno a napadají mě kraviny. Neřeště to. To já si tu jen vedu věděcko-laboratorní detektivní vyšetřování o způsobu vyslovení slova, které půllka z vás nezná! :D I'm so happy.) Ale tak, snad mi to odpustíte. Užijte si to. Miluju vás! Učte se! ..Ale nepřehánějte to.


supernatural dean winchester sam winchester castiel destiel spn Team Free Will wincestiel spn art Rumple

Název: Deane, co je tohle?
Seriál: Supernatural
Žánr: Drabble, blbina.
Pár: Není.
Zajímavost: Já prostě miluju Team free will. Aw. A i když si můžete myslet, že nemám ráda Sama, vlastně Sam je podle mě druhá nejlepší postava z celého seriálu. (Sam-fangirl!)


(Upozornění: Je to fakt jenom taková blbinka. :D)

Krátké povídání o paní Hudsonové.

29. srpna 2014 v 18:15 | Tayusha - はたけ多代
Ahojky solené brambůrky!
Zdá se že anketa byla úspěšná, čekala jsem že všichni kliknete na "raději už nepiš". *Směje se* Ale očividně by jste nějákou povídku chtěli. Takže jsem si připravila krátkou povídku na Johnlock, který dostal dva hlasy. Já doufám že se vám bude líbit, když už jste pro ni hlasovali. Jak název napovídá, je to o nejoblíbenějším ženském charakterů v tomhle seriálu. Osobně sáhněte si do svědomí, znáte někoho kdo ji nemá rád? Nebo ji nemáte rádi vy? Typla bych že ne. :D

Název: Krátké povídání o paní Hudsonové.
Seriál: Sherlock BBC
Žánr: Vyprávění,
Pár: Sherlock / John (Johnlock)
Zajímavost: Je to krátké, nečekejte žádnou esej. Žádné upozornění, protože se tam nestane nic víc než pusa a ta se snad ani nepočítá. Vztah Sherlocka k paní Hudsnové je v povídce malinko jiný než v seriálu, ale myslím že to ani nepoznáte.


Dean opravdu nemá rád déšť.

11. srpna 2014 v 18:31 | Tayusha - はたけ多代
Pěkný večer, perníčky.
Tak jsem se k tomu konečně dokopala, a dávám vám to sem. Ano, většinou když píšu tak mám citlivou náladu a podle toho to pak taky je takový přeslazený. Ale využ jste si na to ode mě zvykli a já doufám že teď mě nezatratíte. Jsem si jistý že tuhle povídku si můžou přečíst i ti co Supernatural vůbec neznají, jediné co potřebujete vědět, je že Dean je lovec monster(vlkodlaci, upíři, duchové) a Castiel je anděl. V téhle povídce padlý - to jest "bez" křídel, a je prakticky k ničemu.. a zmatený vším lidským. Doufám že se bude líbit. Enjoy! <3


Název: Dean opravdu nemá rád déšť.
Seriál: Supernatural (Zhruba odobí 9 série, ale Sam se z toho vysekal bez Gadreela a Kevin je ještě naživu,Cas je člověk a žije v bunkru s nimi a Charlie-chan je tam taky.)
Žánr: Slash (♂+♂), Výkec o emocích, co víc k tomu říct.
Pár: Dean/Castiel (Spíš jenom hluboké pouto, chápete.. It's complicated.)
Zajímavost: Um.. Jo, je to strašná slaďárna. Děsně moc o pocitech a děsně zženštilí. Ale to přežijete.


Vytáčíš me.

13. března 2014 v 12:06 | Tayusha - はたけ多代
Dobré poledne, přeji mé sladké koblížky.
Takže, jsem se dost včera nudila. Tak sjem napsala kus téhle povídky a dneska jsem ji dopsala. Snad se bude líbit, protože tohle je jediný Incest který snesu ( - miluju !!♥ Aw.) Budu ráda když zase zanecháte nějaký komentář. Tím se s vámi rozloučím. Enjoy! ♥Název: Vytáčíš mě.
Anime: Naruto Shippuden
Žánr: Yaoi (♂ + ♂), Reálné prostředí, (Dost těžce bez děje..)
Pár: Kankuro / Gaara
Zajímavost: Začátek (Až po to Yaoi) jsem to psala s kamarádem jako RPG-čko. Takže mu děkuju, vnukl mi skvělý nápad. (Skvělý? Opravdu?.. Je to kravina. XD) Snad se bude líbit. Je to dost dlouhé. ( Hehe.. TTTT )Peklo nedává dárky zadarmo.

10. března 2014 v 20:32 | Tayusha - はたけ多代
Tramtatadá!! (Cože?) Nazdárek, koťátka.
Tak jsem se dokopala k nějáké jednorázovce. Lépe řečeno, ji konečně dala do elektronické formy, když už týden hnije v mém sešitě. Čip, čip, čip čimčará. (Ach jo.) Snad se vám bude líbit, měla jsem malinko depresivní - smutnou náladu. Takže snad z toho nikdo nebude mít nějákou újmu na svém psychickém zdraví. Povídka je bonus k Layoutu. Poslouchala jsem přitom ve sluchátkách písničku, " You'll be in my Heart." ale něják extra to spolu nesouvisí. Taky to máte. Snad tam nejsou chyby. Enjoy! ♥


Název: Peklo nedává dárky zadarmo.
Anime: Naruto Shippuuden, (Pokřivený děj, čas a vývoj událostí.)
Žánr: Yaoi (♂ + ♂), smutné, depresivní..
Pár: Kakuzu / Hidan
Zajímavost: Měla jsem vážně depresivní náladu.. (Kurzivou - Pohled Kakuzu, Normál - Pohled vypravěče)
Uvidíme se příště Sen-sei.

21. února 2014 v 21:34 | ««Tayusha»»
Je to stokrát a ještě jednou omílaná situace. Nic originálního, nedej bože s dějem. Prostě pro zvrhlé Yaoiistky, jako jsem třeba já, potřebuju se vybít. *Už týden nevyděla svého přítele ..Ups, dělejte, že jste nic neslyšeli!! *
Jak nečekané, je to na Naruta. Bu. *mňoukne jako kočka a zastříhá ušima*

Je to fakt kravina!!
Tady to máte:


Název: Uvidíme se příště Sen-sei.
Anime: Naruto
Žánr: Yaoi (♂+♂) , Školní prostředí
Pár: Asuma/Shikamaru
Zajímavost: Opravdu? Really? Naozaj? *v jiným jazyce to neumím xD*Zkouška důvěry.

21. prosince 2013 v 13:31 | ««Tayusha»»
Snad se bude líbit, mě osobně se moc líbí. Je to na pár Minato/Kakashi, upozornění jenom, že je to vztah dvou mužů, yaoi tam není. Nechci vám všechno prozradit teď, i když mě odobně ta povídka příjde že má sice velmi jednoduchý děj, ale je poměrně stručná a je v ní řečeno to co jsme chtěli vyjádřit. Mimochodem, jsme nečekay,i že to bude tak krátké, takže když je tam něco co naznačuje nějáké delší pokračování, tak to tam skutečně nebude, tohle je jenom jeden díl a žádné pokračování nebude. Užijte si to. :)Název: Zkouška důvěry.
Anime: Naruto
Žánr: Yaoi ( ♂ + ♂ ), Real life,
Pár: Minato / Kakashi
Zajímavost: Psala jsem to s Coraline. 
 

Reklama


Rubriky